معرفی استعدادهای هنری جزیره با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم

معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دورهمی انجمن های شعر و موسیقی جزیره به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) خبر داد.

مرتضی شیخ زاده با اشاره به طرح معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به منظور معرفی استعدادهای هنری جزیره اظهار داشت: این مناسبت آغازی برای معرفی توانمندی هنرمندان نوجوان و جوان قشمی به مردم ایران و جهان است.
شیخ زاده از تداوم برنامه های این چنینی در قالب پنج شنبه های هنری قشم خبر داد و افزود: امید است هم زمانی این رویداد با چنین روز مبارکی، منشاء خیر باشد و برپایی این رویداد هفتگی با ایجاد پیوند مشترک بین شاعران و اهالی موسیقی، به هم افزایی قشر هنرمند جزیره منجر شود.
وی تاکید کرد: هدف دیگر این رویداد فرهنگی، فراهم کردن زمینه ای برای درآمدزایی قشر هنرمند جزیره است تا با استفاده از امکانات رایگانی همچون مجوز و سالن برگزاری، بتوانند فرهنگ بومی و سنتی قشم و ایران را به مردم دنیا معرفی کنند.
معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم ضمن دعوت از مردم جزیره برای حضور در پنج شنبه های هنری قشم، گفت: این اقدام ضمن کمک به القاء و بالا رفتن روحیه اعتماد به نفس نوجوانان و جوانان هنرمند بومی، با برنامه هایی که جهت بلیط فروشی اجرا خواهد شد، به درآمدزایی و ایجاد اشتغال پایدار در  حوزه جامعه هنری قشم کمک می کند.
شیخ زاده افزود: برگزاری رویدادهای فرهنگی ـ هنری علاوه بر ایجاد جذابیت برای گردشگران قشم، در ترویج روحیه نشاط بین جامعه بومی جزیره نیز موثر خواهد بود.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو