جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشم» - تعداد یافته ها 122 مورد

اعلام حمایت و پشتیبانی استاندار هرمزگان از توسعه همه جانبه قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و استاندار هرمزگان در دیدار صمیمی با یکدیگر بر لزوم حمایت و پشتیبانی از طرح های توسعه ای در جزیره قشم تاکید کردند.

10 طرح اقتصادی در منطقه آزاد قشم به بهره برداری رسید

امروز پنجشنبه (23 اردیبهشت ماه) و همزمان با عید سعید فطر، رییس جمهوری 10طرح شاخص تولیدی، شیلاتی، خدماتی و گردشگری منطقه آزاد قشم را به ارزش 21 میلیون دلار و چهار هزار و 737 میلیارد ریال از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.

با دستور رییس جمهور؛ 94 طرح سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به بهره برداری رسید

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، در شصت و هفتمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، فرمان افتتاح رسمی 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیرساختی را در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی سلفچگان، ارس، اروند، چابهار، قشم و پیام در استان البرز صادر کرد.

سهم 99 درصدی بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در چهارمین رویداد افتتاح پروژه های سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بخش خصوصی در سرمایه گذاری سهمی 99 درصدی داشته است.

آغاز بهره ‌برداری از 94 طرح عمرانی و تولیدی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با دستور رئیس جمهور

بهره‌برداری از 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی، در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور روز پنج شنبه همزمان با عید سعید فطر با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.

3 پروژه پرورش میگو در قشم با هدف تامین امنیت غذایی کشور افتتاح می شود

با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور، 3 پروژه پرورش میگو هامور طلايي قشم، تعاوني ميگو دشت كُنار سياه و تعاوني دریانوردان با ظرفیت تولید سه هزار و 680 تن میگو در سال افتتاح می شود.

ریتم تند توسعه صنعت گردشگری جزیره قشم

با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری و با هدف توسعه صنعت گردشگری و افزایش ظرفیت اماکن گردشگری جزیره قشم فاز اول اقامتی هتل سارینا قشم با سرمایه‌گذاری یک هزار و 900 میلیارد ریالی بخش خصوصی افتتاح می‌شود.

پایان فیلمبرداری و مراحل فنی فیلم کوتاه «مرگ در بعد از ظهر» در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از پایان فیلمبرداری و مراحل فنی فیلم کوتاه «مرگ در بعد از ظهر» به تهیه کنندگی و کارگردانی اصغر بشارتی خبر داد.

انتقال دانش و تکنولوژی برندهای جهانی در جزیره قشم

با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری و با هدف انتقال دانش و تکنولوژی برندهای جهانی، فروشگاه «دیوتی فری» قشم (duty free shop) واقع در فرودگاه بین المللی منطقه آزاد قشم افتتاح می شود.

تجهیز روستاهای قشم با کتاب های کمک آموزشی گاج

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه توزیع کتب کمک درسی و کنکور با گروه آموزشی و موسسه انتشاراتی گاج خبرداد.

آخرین اخبار آرشیو