جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشم» - تعداد یافته ها 356 مورد

سال 99، سال توسعه سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه گردشگری منطقه آزاد قشم/ کارنامه گردشگری جزیره قشم در سال 98

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امسال مقدماتی را برای افزایش سرمایه گذاری‌ها در حوزه گردشگری قشم فراهم کردیم و پیش بینی‌هایی که برای سال آینده داریم این است که توسعه سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی در زمینه گردشگری قشم بیش از امسال باشد.

برگزاری آیین معارفه مدیر کل جدید حراست سازمان منطقه آزاد قشم

آیین معارفه ضرغام احمدوند، مدیر کل جدید حراست سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

برگزاری سی و هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم

سی و هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم به ریاست حمید رضا مومنی و با حضور فرشاد مومنی رییس موسسه دین و اقتصاد و یکی از نظریه پردازان اقتصادی کشور برگزار شد.

تقدیر از زحمات نیروهای خدمات شهری و فضای سبز شهرهای قشم و درگهان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ضیافت صبحانه در محل هتل ژئوپارک شهر قشم از خدمات شایسته نیروهای خدمات شهری و فضای سبز شهرهای قشم و درگهان تقدیر کرد.

کالاهای سلامت محور با برچسب آبی قشم صادر می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: کالاهای سلامت محور در حوزه غذایی، آرایشی و بهداشتی از قشم با برچسب آبی رنگ این منطقه صادر می شود.

اختیارات شناسه گذاری کالاهای سلامت محور به منطقه آزاد قشم تفویض شد

معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو گفت: اختیارات شناسه گذاری روی کالاهای سلامت محور در حوزه غذایی، آرایشی و بهداشتی به سازمان منطقه آزاد قشم تفویض شد.

۲۵هزار میلیارد ریال اعتبار برای ساخت تجهیزات داخلی صنایع پتروشیمی

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه نفت و انرژی گفت: تفاهم نامه تامین منابع مالی ساخت تجهیزات صنایع پتروشیمی به ارزش ۲۵ هزار میلیارد ریال با بانک صادرت در همایش سه روزه کیش منعقد شد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از 3 واحد تولیدی و صنعتی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه گروهی از معاونان و مدیران این سازمان از سه واحد صنعتی و تولیدی جزیره بازدید کرد و در جریان روند تولید محصولات آنها قرار گرفت.

معرفی توانمندی های قشم در صنعت پتروشیمی

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه نفت و انرژی گفت: مدیرعامل منطقه آزاد کیش در حاشیه برگزاری نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی کشور، از غرفه منطقه آزاد قشم دیدن کرد.

حضور در انتخابات اقدامی ملی، شرعی و همایشی مهم برای داشتن ایرانی موفق و آباد است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم امروز جمعه دوم اسفند سال ۱۳۹۸ با حضور در مدرسه شهید ناصر هوشیار، رای خود را برای انتخاب نمایندگان مجلس یازدهم به صندوق انداخت.

آخرین اخبار آرشیو