جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشم» - تعداد یافته ها 408 مورد

رفع تصرف بیش از 200هزار مترمربع از اراضی ملی قشم در سال 98

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 200هزار و 401مترمربع از اراضی ملی جزیره قشم به ارزش 208میلیارد و 518میلیون و 29هزار و 500 ریال در طول سال 1398 رفع تصرف شد.

اهدای بیش از دو میلیارد ریال اقلام بهداشتی به ستاد پیشگیری از کرونا

سازمان منطقه آزاد قشم بیش از دو میلیارد ریال اقلام بهداشتی که از سوی شرکت آرکافیدار قشم دریافت کرده بود را در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و شرکت های تحت حمایت فعال در این منطقه به ستاد پیشگیری از کروناویروس شهرستان قشم اهدا کرد.

ثبت نام بیش از ۱۱۰۰ تقاضای ورود در "سامانه کیا"

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم از ثبت‌نام بیش از ۱۱۰۰ تقاضای ورود از سوی قشموندان در "سامانه کیا" برای ورود به منطقه آزاد قشم خبر داد.

حفاظت از بهداشت محیطی برای مقابله با ویروس کرونا / زیباسازی سیمای جزیره قشم در نوروز ۹۹

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: این کمیته در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا علاوه بر حفاظت از بهداشت و پاکیزگی شهرها و روستاهای جزیره قشم با توسعه فضای سبز و نصب المان های متنوع، سیما و منظر جزیره قشم را زیباسازی کرده است.

اهدای ۱۲ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به کلینیک خلیج فارس توسط منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در کلینک خلیج فارس از تجهیزات و اقلام پزشکی اهدایی سازمان منطقه آزاد قشم به ارزش ۱۲میلیارد ریال به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بازدید و دستورات لازم جهت نصب و بکارگیری فوری آنها جهت استفاده بیماران مبتلا به ویروس کرونا را صادر کرد.

کاهش 96 درصدی ورود از مسیر هوایی قشم

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از کاهش 96 درصدی ورود قشموندان از مسیر هوایی در دو هفته نخست فروردین ماه امسال نسبت به سال گذشته، به موجب اجرای طرح محدودیت ترددها در ایام شیوع بیماری کروناویروس خبر داد.

تعامل بین دستگاهی کلید مدیریت یکپارچه بیماری کرونا در قشم است

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم ضمن تقدیر از اقدامات پایگاه دریابانی قشم از همکاری و همراهی بین دستگاه های مختلف اجرایی و انتظامی به عنوان عاملی جهت مدیریت یکپارچه و موفق کنترل بیماری کرونا در منطقه آزاد قشم یاد کرد.

ایمنی کامل شهر درگهان در برابر بحران باران های رگباری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اقدامات پیشگیرانه انجام شده توسط مدیریت امور درگهان سازمان در مواجهه با بارندگی بازدید کرد.

آمادگی 250 نیروی خدماتی برای کاهش آسیب های احتمالی ناشی از بارندگی

مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی کامل 250 نیروی خدماتی برای کاهش آسیب های احتمالی ناشی از بارندگی در هفته جاری خبر داد.

درگهان آماده مقابله با آبگرفتگی های معابر شهری

مدیر امور درگهان منطقه آزاد قشم از انجام اقدامات لازم برای آغاز بارندگی های پیش بینی شده توسط اداره هواشناسی استان شامگاه امشب در شهر درگهان خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو