جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشم» - تعداد یافته ها 323 مورد

برگزاری 22 نمایشگاه، جشنواره و مسابقه فرهنگی هنری مجازی در دوران کرونا در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری افزون بر 22 نمایشگاه، جشنواره و مسابقه فرهنگی هنری و چهار دوره برنامه دورهمی و شب شعر آنلاین در قشم جهت تشویق مردم برای ماندن در خانه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا ازآغاز این شیوع تا آخر فصل بهار سال جاری خبر داد.

با سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد قشم و مشوق‌های آن آشنا شوید

منطقه آزاد قشم یکی از پر اهمیت ترین مناطق آزاد ایران است که به دلیل موقعیت ویژه و ظرفیت های فراوان زمینه های بسیاری برای سرمایه گذاری دارد.

تدوام حمایت های سازمان منطقه آزاد قشم از شبکه بهداشت و درمان شهرستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سازمان منطقه آزاد قشم همراه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تامین تجهیزات مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان شهرستان و ارتقا خدمات ارایه شده در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم است.

رفع تصرف اراضی ملی و دولتی قشم در سه ماهه اول امسال 294درصد افزایش یافت

مسئول یگان حفاظت و اجراییات اراضی ملی و دولتی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با حمایت های بی دریغ رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، میزان رفع تصرفات اراضی ملی و دولتی در جزیره قشم در سه ماه اول امسال در مقایسه با این میزان در مدت مشابه سال گذشته از نظر متراژ افزون بر 294درصد و از نظر ارزش 796 درصد افزایش یافت.

پروژه های آتی سازمان، پاسخگوی نیازهای اقتصادی و اجتماعی منطقه باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای اینکه بتوانیم در آینده شاهد توسعه متوازن و پایدار در سراسر جزیره باشیم، نیازمند بررسی، آسیب شناسی و تهیه و تدوین برنامه های جامع برای پاسخ به نیازهای جوامع محلی، فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران هستیم.

رونمایی از پوستر جشنواره ملی نگارگری رضوی

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، پوستر جشنواره ملی نگارگری رضوی به عنوان بخشی از برنامه های هجدهمین جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) رونمایی شد.

کلنگ ساخت شرکت بنیان گستر قشم بر زمین زده شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم کلنگ ساخت کارخانه تولید شمع، پایه و تیرهای بتنی پیش‌تنیده سانتریفیوژ شرکت بنیان گستر قشم را بر زمین زد.

همراهی ۱۹۰ واحد تولیدی قشم در مسیر تحقق جهش تولید

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از فعالیت ۱۹۰ واحد تولیدی در قشم خبر داد و گفت: از این فعالان عرصه تولید به مناسبت روز ملی صنعت و معدن تقدیر می شود.

احداث 4 کانال به طول بالغ بر ١٢٥٠ متر با اعتبار 80 میلیارد ریال

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از احداث یک هزار و ٢٥٠ متر کانال بتنی و ایجاد صدها متر جوی و کانال فرعی برای دفع آب های سطحی و رفع آب گرفتگی های سطح شهر قشم با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال خبر داد.

شفافیت موجب افزایش اعتماد عمومی و رضایت مردم از سازمان می شود

مراسم معارفه نریمان توکلی جویباری، سرپرست جدید مدیریت بازرسی و نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان و نیروهای این مدیریت برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو