جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشم» - تعداد یافته ها 299 مورد

اعطای تسهیلات مالی به دارندگان اسناد واگذاری سازمان منطقه آزاد قشم

رییس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم از رفع مشکل اعطای وام و تسهیلات مالی و اعتباری بانک‌ها در قالب اسناد رسمی و انتقال رهنی به دارندگان اسناد واگذاری شده سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

جزیره میزبان سومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته در این جزیره با حضور نمایندگانی از 6 کشور خارجی و شرکت‌های داخلی فعال در این حوزه خبر داد.

آثار نویسندگان و ناشران جزیره حمایت می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین نشست کمیته خرید کتاب در این اداره کل با هدف حمایت از نویسندگان و ناشران جزیره خبر داد.

جمعیت دانشجویی، معیاری برای تخمین توسعه یافتگی قشم

در عصر حاضر توجه به نقش آموزش در توسعه ملی و ارتقای دانش و تکنولوژی جوامع رو به رشد، اجتناب ناپذیر است.

راه اندازی نخستین شعبه غواصی NDL روسیه در قشم

نماینده سازمان لیگ ملی (غواصی ـ روسیه NDL) در دیدار با حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی نخستین نمایندگی این سازمان در ایران به صورت رسمی و قانونی در جزیره قشم ابراز خرسندی کرد.

دانش آموزان بخش مرکزی قشم همیار ژئوپارک می شوند

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: با تمدید تفاهم نامه همکاری میان این ژئوپارک و اداره آموزش و پرورش بخش مرکزی قشم، دانش آموزان قشم همیار ژئوپارک می شوند.

تخلیه آب محلات و تنظیف گِل و لای طولا پایان یافت

مدیر پروژه امور طولا سازمان منطقه آزاد قشم از پایان عملیات تخلیه آب باران در محلات مختلف و تنظیف گِل و لای حاصل از بارش سیل آسا در این روستا خبر داد.

کسب 4 عنوان از چهار جشنواره توسط عکاس منطقه آزاد قشم

فرزند شایسته قشم 4 عنوان از چهار جشنواره عکاسی مختلف را به جزیره هدیه داد.

کسب 9 مدال رنگارنگ توسط کیک بوکسینگ کاران باشگاه آلیک قشم

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تیم اسپورت کیک بوکسینگ باشگاه آلیک در سومین دوره مسابقات استانی سبک کیک جیتسو موفق به کسب مقام چهارم شد.

برگزاری دوره آموزشی شناخت اصول و مبانی نظارت و بازرسی در قشم

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی شناخت اصول و مبانی نظارت و بازرسی با حضور ۳۵ نفر از کارکنان این سازمان خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو