اخبار حوزه سلامت

تدوام حمایت های سازمان منطقه آزاد قشم از شبکه بهداشت و درمان شهرستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سازمان منطقه آزاد قشم همراه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تامین تجهیزات مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان شهرستان و ارتقا خدمات ارایه شده در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم است.

اعمال محدودیت یک هفته ای به منظور کنترل بیماری کرونا در کیش

بر اساس برگزاری جلسه ای فوری رئیس شورای سلامت کیش، برخی از محدودیت های اعمال شده برای کنترل بیماری در جزیره کیش، از شنبه 14 تیر به مدت یک هفته قابل اجرا است.

تداوم فعالیت های ستاد مبارزه با ویروس کرونا منطقه آزاد انزلی

فعالیت ستاد مبارزه با ویروس کرونا این منطقه به منظور مقابله با آثار اپیدمیک این بیماوری ویروسی در سطح منطقه و حفظ سلامت و امینی ادامه دارد.

مراقبت های فردی راهکار کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: مراقبت های فردی در کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نه تنها موضوع فردی نیست بلکه مسئولیت اجتماعی و شرعی هست و این مهم باید در میان اقشار مختلف جامعه فرهنگ سازی شود.

فیلم | شرکت مهر طب منطقه آزاد ماکو

فیلم | شركت مهر طب ماکو در تاريخ سوم خرداد 1380به ثبت رسيده و از تاريخ ششم دیماه سال 1385 محصولات خود را در زمینه لوازم یکبار مصرف پزشکی و بیمارستانی (30مدل) با ظرفيت سالانه 12000000 عدد به بازار عرضه نموده است.

بهره برداری از دستگاه تشخیص ویروس کووید 19 در بیمارستان کیش

با همت سازمان منطقه آزاد کیش، حمایت های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و مشارکت بخش خصوصی در این منطقه؛ دستگاه تشخیص ویروس کووید 19 در بیمارستان کیش به بهره برداری رسید

صادارت محصولات شرکت های دارویی و دانش بنیان کیش به کشورهای اروپایی

رئیس سازمان غذا و دارو کشور گفت: فعالان بخش خصوصی از جمله شرکت های دارویی و دانش بنیان با بهره گیری از ظرفیت، دانش فنی و پتانسیل های ایجاد شده در این منطقه موفق به صادرات محصولات شبیه سازی شده به کشورهای اروپایی شدند

تجهیز بیمارستان امام علی (ع) چابهار به دستگاه آنژیوگرافی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از تجهیز بیمارستان امام علی (ع) چابهار به دستگاه آنژیوگرافی پیشرفته قلب و عروق خبر داد.

بخش میکروب‌شناسی آزمایشگاه غذا، دارو و سلامت منطقه آزاد چابهار آماده بهره‌برداری است

مدیر غذا، دارو و سلامت منطقه آزاد چابهار گفت: در راستای تمهیدات لازم برای کنترل کیفیت محصولات در سال جهش تولید، بخش میکروب‌شناسی آزمایشگاه منطقه آماده بهره‌برداری است.
1 - 10 of 492

آخرین اخبار آرشیو