اخبار حوزه سلامت

احداث مرکز جامع سلامت و اورژانس جاده‌ای در روستای تیس منطقه آزاد چابهار

سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در بخش تجهیز زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی مرکز جامع سلامت و اورژانس جاده‌ای در روستای تیس منطقه آزاد چابهار احداث می‌کند.

جذب مشارکت بخش خصوصی در قالب قرادادهای بهداشت و درمان منطقه آزاد اروند

جلسه ای چند جانبه با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند،‌ معاونت امور هماهنگی اقتصادی وزارت بهداشت، معاون توسعه دانشکده علوم پزشکی آبادان و معاونین فرهنگی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص مبحث مشارکت عمومی و خصوصی در پروژه های بیمارستان شهید موسوی و مرکز جراحی قلب خرمشهر، برگزار شد.

استقرار سه فروند آمبولانس با گرید 8 دریایی در اسکله بهمن قشم

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آمبولانس های دریایی خریداری شده از کشور هلند توضیحات کاملی را به اطلاع حمید رضا مومنی رساند.

کمیته هماهنگی کنترل و مراقبت مرزی قشم تشکیل جلسه داد

نخستین جلسه کمیته هماهنگی کنترل و مراقبت مرزی (IHR) قشم با هدف ارایه گزارش خدمات تیم های مراقبتی مستقر در مبادی ورودی دریایی و هوایی جزیره برگزار شد.

بهره برداری از کلینیک تخصصی شهرستان ماکو

کلینیک تخصصی بیمارستان فجر ماکو به عنوان یکی از پروژه های زیر بنایی طرح تحول نظام سلامت به بهره برداری رسید.

کنترل بهداشتی مسافران ورودی از مرز بازرگان برای مقابله با کرونا

رییس شبکه بهداشت و درمان ماکو با اشاره به اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا در بازرگان، گفت: مسافران ورودی به کشور از طریق مرز زمینی بازرگان با هدف جلوگیری از شیوع احتمالی این ویروس کنترل می‌شوند.

بسیج اطلاع رسانی سلامت منطقه آزاد ماکو عملیاتی می شود

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ بسیج اطلاع رسانی سلامت، با هدف انتقال پیام های ترغیب کننده در راستای ارتقای سلامت عمومی و ارتقای سواد عمومی در حوزه سلامت عمومی جامعه عملیاتی می شود.

تمهیدات فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برای مقابله با ویروس کرونا

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تمهیدات صورت گرفته در این مجموعه برای مقابله با ویروس کرونا را تشریح کرد.

ارتقای شاخص های سلامت و بهداشت منطقه رویکرد جدی سازمان منطقه آزاد ماکو است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) نعمتان مجهولتان الصّحة و الامان (دو نعمت است که مجهول است و به چشم مردم نمی‎آید، یکی سلامت و دیگری امنیت) گفت: سلامتی و امنیت مهمترین ارکان حیات انسان است گفت: ارتقای شاخص های سلامت و بهداشت که زیربنای توسعه است رویکرد جدی و اصلی سازمان منطقه آزاد ماکو است.

دومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت برگزار شد

دومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت با هدف جلب مشارکت عمومی در راستای ارتقای سلامت با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی،‌مدیر غذا و داروی سازمان و مدیران شهرستان پلدشت برگزار شد.
1 - 10 of 393

آخرین اخبار آرشیو