اخبار حوزه سلامت

ارتقای شاخص های سلامت و بهداشت منطقه رویکرد جدی سازمان منطقه آزاد ماکو است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) نعمتان مجهولتان الصّحة و الامان (دو نعمت است که مجهول است و به چشم مردم نمی‎آید، یکی سلامت و دیگری امنیت) گفت: سلامتی و امنیت مهمترین ارکان حیات انسان است گفت: ارتقای شاخص های سلامت و بهداشت که زیربنای توسعه است رویکرد جدی و اصلی سازمان منطقه آزاد ماکو است.

دومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت برگزار شد

دومین مجمع سلامت شهرستان پلدشت با هدف جلب مشارکت عمومی در راستای ارتقای سلامت با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی،‌مدیر غذا و داروی سازمان و مدیران شهرستان پلدشت برگزار شد.

صرف هزینه هفت و نیم میلیارد ریالی برای اجرای طرح مدارس مروج سلامت شهرستان ماکو

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو از صرف هفت میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال برای اجرای طرح مروج سلامت در شهرستان ماکو خبر داد.

۴۰میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال در حوزه بهداشتی و درمان منطقه آزاد ماکو هزینه شده است

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ۴۰ میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال در حوزه بهداشت، درمان و تجهیزات پزشکی در شهرستان های ماکو،‌ شوط و پلدشت هزینه شده است.

نخستین پزشک و پیراپزشکان روستای زینبی تجلیل شدند

نخستین پزشک و پیراپزشکان روستای زینبی قشم از سوی مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور بانوان و خانواده، تجلیل شدند.

تجهیز 8 مدرسه مروج سلامت در شوط

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: 3 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار برای تجهیز 8 مدرسه مروج سلامت شهرستان شوط در سال جاری هزینه شد.

تأسیس کارخانه سرم سازی و تولید دارو در منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از تأسیس کارخانه سرم سازی و تولید دارو در منطقه آزاد اروند، خبر داد.

تقدیر از پرستاران پرتلاش جزیره قشم

مدیر اجتماعی و سلامت و مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور بانوان و خانواده، هم زمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری، اسوه صبر و تقوی و روز پرستار، از پرستاران پرتلاش و خستگی ناپذیر جزیره تجلیل کرد.

برون سپاری برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری به بخش خصوصی کیش

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد بر برون سپاری برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری به بخش خصوصی کیش تاکید کرد.

انجام عمل اهدا اعضای جوان مرگ مغزی در کیش

اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی در کیش برای کمک به بیماران نیازمند به بیمارستان بوعلی شیراز منتقل شد.
1 - 10 of 385

آخرین اخبار آرشیو