اخبار حوزه سلامت

شرط اصلی سفر به قشم در نوروز1400 اعلام شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اخذ مجوز از 15 اسفند ماه با ثبت نام در سیستم هوشمند سفر شرط اصلی مسافرت‌ها به این جزیره در نوروز 1400 است.

بررسی 8 پرونده جدید در کمیته فنی و قانونی واحدهای تولیدی مشمول قوانین سازمان غذا و دارو

مدیر غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: در سی و هشتمین جلسه كميته فني و قانونی صدور، تمدید، تعلیق و ابطال پروانه واحدهای تولیدی مشمول قوانین سازمان غذا و دارو، هشت پرونده جدید مورد بررسی قرارگرفت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم شهادت اولین شهید مدافع سلامت جزیره قشم را تسلیت گفت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی شهادت اولین شهید مدافع سلامت جزیره قشم را به همه مدافعان بی نام و نشان سلامت در عرصه بهداشت و درمان جزیره، همکاران، خانواده و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفت.

شیوع کرونا فرصتی مناسب برای تکمیل زیرساختهای گردشگری سلامت در مناطق آزاد

منطقه آزاد کیش به دلیل ظرفیت‌های فراوان در زمینه جذب گردشگر،بیشترین پتانسیل را برای پیشرفت در زمینه گردشگری و به خصوص توریسم سلامت دارد. این منطقه امروز در تلاش است تا با توسعه زیرساخت‌های گردشگری از ظرفیت‌های منطقه برای توریسم سلامت نیز بهره بیشتری ببرد.

مجتمع تجاری اروند(کنزالمال) تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

مجتمع تجاری اروند( کنزالمال) به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونای انگلیسی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

2.4 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به مرکز درمانی شوط اهدا شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای تداوم تکمیل زیرساخت‌های نظام سلامت منطقه، از محل درآمدهای سازمان منطقه آزاد ماکو با مشارکت خیّران، یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال به ارزش 2میلیارد و400میلیون ریال به بیمارستان شهرستان شوط اهدا شد.

راه اندازی دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان در آینده نزدیک

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: راه اندازی دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان، یکی از رویکردهای مهم سازمان منطقه آزاد قشم جهت ارائه خدمات به ساکنان جزیره قشم است که با پیگیری های صورت گرفته در آینده ای نزدیک محقق می شود.

حفظ سلامت ساکنان جزیره و گردشگران در اولویت قرار دارد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: حفظ سلامت ساکنان جزیره و گردشگران مهمترین اولویت در برنامه ریزی های مربوط به کنترل بیماری کرونا در تعطیلات پیش رو و تعطیلات پایان سال است.

عادی انگاری رعایت ضوابط بهداشتی فرصت‎ سوزی است

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از تمهیدات جدید مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا برای میزبانی گردشگران این منطقه خبر داد

بهداشت و درمان از اولویت های سازمان منطقه آزاد اروند است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: حوزه بهداشت و درمان از اولویت های سازمان منطقه آزاد اروند است.
1 - 10 of 569

آخرین اخبار آرشیو