9 / با حضور مشاور رییس جمهور شرکت ریو ناز قشم به بهره برداری رسید

با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم «شرکت ریو ناز قشم» با هدف تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی با سرمایه گذاری بالغ بر 179 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش فرینا، مدیرعامل شرکت ریو ناز گفت: با آغاز به کار مرحله نخست این طرح، برای 30 نفر اشتغالزایی شده و با بهرداری فازهای دوم و سوم این پروژه برای 60 نفر دیگر اشتغال ایجاد خواهد شد.

حیدر خیاط زاده افزود: شرکت ریو ناز قشم با سرمایه گذاری 179 میلیارد ریال از آذرماه سال 95 در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع در شهرک صنعتی تولا فعالیت خود را آغاز کرده است.

خیاط زاده گفت: در مرحله نخست این پروژه خط تولید ادکلن به صورت نیمه اتوماتیک فعالیت خود را آغاز کرده و در مراحل بعدی خط تولید ادکلن به صورت تمام اتومات و خط تولید اسپری این مجموعه به بهره برداری خواهند رسید.

به گفته مدیرعامل شرکت ریو ناز قشم در صورت همکاری و هماهنگی های سازمان های مرتبط، محصولات تولید شده توسط این شرکت به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر خواهد شد.

برندسازی در تولید محصولاتی مانند عطر و ادکلن برای رقابت در بازارهای خارجی بسیار مهم است و واحدهای تولیدکننده باید برای موفقیت در امر صادرات به مقوله کیفیت و بسته بندی توجه ویژه داشته باشند. در سال های گذشته با حمایت از واحدهای تولیدی در راستای عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی با هدف ایجاد اشتغال پایدار و افزایش محصولات صادراتی  تلاش های خوبی در جزیره قشم صورت گرفته است.

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در راس هیاتی بلند پایه متشکل از محمود منزوی زاده مشاور امور بین الملل و مدیرکل حوزه دبیر شورا، اکبر افتخاری معاون تولید، صادرات و فناوری وجمعی از مدیران دبیرخانه به همراه حمیدرضا مومنی مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد، 9 پروژه عمرانی، صنعتی و شیلاتی جزیره که با توجه به شعار امسال "رونق تولید" آماده و انتخاب شده اند، به بهره برداری رسید و از سایر پروژه های در دست احداث سازمان منطقه آزاد قشم نیز بازدید به عمل آمد. این پروژه ها به مناسبت هفته دولت و به دلیل سفر دبیر شورای عالی به سایر مناطق آزاد با یک هفته تاخیر در تاریخ سیزدهم شهریورماه 1398 به بهره برداری رسیدند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو