مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام:

حمایت وزارت راه و شهرسازی از مسافری شدن فرودگاه پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام با اشاره به حمایت مجموعه وزارت راه و شهرسازی از مسافری شدن این فرودگاه گفت: برای برقراری پروازهای مسافری بیشتر در فرودگاه پیام برنامه ریزی می کنیم.

به گزارش فرینا، نادر ثناگو مطلق، در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با اشاره به آغاز پروازهای مسافری در این فرودگاه افزود: خوشبختانه با هماهنگی‌ها و مساعدت‌ها و تلاشهایی که در سطح ملی با حضور وزرای محترم راه و شهرسازی و ارتباطات انجام شد، و پس ازانجام بازرسی‌های سازمان هواپیمایی کشوری، مجددا بعد از توقف پروازها، با مصوبه هیات محترم دولت مبنی بر مسافری شدن فرودگاه پیام، این مهم شکل گرفت.
ثناگو مطلق گفت: در روز تاسوعای حسینی، اولین پرواز رسمی بعد از توقف پروازها به مقصد مشهد مقدس انجام شد. امیدواریم با توجه به استقبال در سطح استان، عزمی که وجود دارد و حمایت خیلی خوب سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، با استاندارد و ایمنی مطلوب پروازها را به سرعت توسعه دهیم.
ثناگو درباره برنامه برای برقراری پروازهای بیشتر در فرودگاه پیام گفت: استان البرز به علت تنوع جمعیتی ظرفیت برقراری پرواز به استان‌های مختلف کشور را دارد. با توجه به نیازها در استان، برقراری پرواز به مقاصد کیش، استان خوزستان و استان فارس در اولویت خواهد بود. البته این اقدام نیازمند مذاکره با ایرلاین‌ها است که امیدواریم به زودی انجام بگیرد.
وی ادامه داد: پروازهای مشهد از فرودگاه پیام فعلا طبق برنامه اعلام شده از سوی شرکت هواپیمایی زاگرس در روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته انجام خواهد شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو