کارکنان و فعالان اقتصادی منطقه‌آزاد چابهار به پیاده‌روی اربعین اعزام شدند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: کاروان عاشقان ثارالله متشکل از کارکنان به همراه خانواده‌هایشان و فعالان اقتصادی این منطقه برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) اعزام شدند.

به گزارش فرینا، محمداکبر چاکرزهی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کاروان متشکل از ۴۰ نفر به وسیله ۲ دستگاه اتوبوس با مشارکت حوزه مقاومت بسیج «شهید شوشتری» منطقه آزاد چابهار از طریق مرز شلمچه راهی عتبات عالیات شدند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با اشاره به فضیلت سفر اربعین گفت: خوش به سعادت کسانی که توفیق پیدا کرده‌اند تا در روز اربعین در کربلا باشند.
⁦حجت الاسلام علی دین پرور افزود: تجمع میلیونی عاشقان حسینی در روز اربعین، پیام وحدت و یکدلی مسلمانان را بخوبی به جهانیان نشان می‌دهد.
وی بیان کرد: جوانان دانشجو به مناسبت فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با پای پیاده مسیر شهر نجف تا کربلای معلی را طی خواهند کرد.
به گزارش ایرنا، در هفته گذشته نیز نخستین گروه از دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی چابهار به مراسم پیاده‌روی اربعین اعزام شدند. 
این گروه از دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار پس از غبارروبی و وداع با شهدای گمنام چابهار عازم کشور عراق شدند. 
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، کاروان ۴۴ نفره دانشجویی پیاده‌روی اربعین حسینی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه‌های دریانوردی و علوم دریایی چابهار، دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار و دانشگاه ولایت ایرانشهر با بدرقه مسئولان عازم پیاده روی اربعین شدند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو