در منطقه آزاد انزلی:

تیم خاتم اردکان یزد قهرمان رقابت های بدمینتون باشگاه های کشور شد

بیست و پنجمین دوره از رقابت های بدمینتون باشگاه های کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی با حضور ۴ تیم برتر این رقابت ها در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی این منطقه برگزار شد.

به گزارش فرینا، بنا بر این گزارش رقابت های بدمینتون کشور از شهریور ماه سال جاری با حضور ۱۰ تیم آغاز شده بود که دور برگشت چهارمین مرحله از این رقابت ها که به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار شد تیم های خاتم اردکان یزد، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، پاک چوب سیستان و بلوچستان و علم و ورزش گیلان حضور داشتند که در دو بخش دوبل و انفرادی با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت های کشوری که بازیکنان تیم ملی نیز حضور داشتند تیم خاتم اردکان یزد با پیروزی مقابل سپاهان اصفهان قهرمان این دوره از رقابت ها شد و تیم سپاهان اصفهان به مقام دوم و تیم پاک چوب سیستان و بلوچستان به مقام سوم دست پیدا کردند.

حضور ملی پوشان، برگزاری رقابت ها در فضایی استاندار و ایجاد شرایط میزبانی مناسب همراه با پوشش رسانه ای گسترده از مهم ترین ویژگی های این رقابت ها بود.

در پایان این رقابت ها با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی، دبیر فدراسیون بدمینتون کشور، مربیان، ورزشکاران و پیشکسوتان از تیم های برتر با اهدای کام قهرمانی تجلیل بعل آمد.

گفتنی است؛ سازمان منطقه آزاد انزلی در طی سالهای اخیر با هدف ایجاد فضای نشاط اجتماعی و حمایت از جامعه ورزشی کشور ، میزبان بیش از ۱۲۰ دوره از رویداد های ورزشی در سطح ملی و بین المللی بوده که از شاخص ترین آنها میتوان به برگزاری رقابت های شطرنج جام ستارگان، جام خزر، رقابت های جهانی والیبال ساحلی‌، فوتبال ساحلی، رشته های رزمی و ورزشهای آبی و ساحلی اشاره کرد.

خبرنگار منطقه آزاد انزلی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو