جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 124 مورد

انتصابات جدید در سازمان منطقه آزاد انزلی

در احکامی جداگانه از سوی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی، دو انتصاب جدید ابلاغ شد.

استقبال سرمایه گذاران چینی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد انزلی

نمایندگان یکی از بزرگترین شرکت های عمرانی و خدماتی کشور چین به منظور افزایش همکاری ها و اجرای طرح های سرمایه گذاری با سرپرست سازمان و اعضای هیئت مدیره دیدار و گفتگو کردند.

منطقه آزاد انزلی، مزیتی مضاعف در عرصه ملی و بین المللی است

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با رییس و اعضای شورای شهر بندر انزلی دیدار و در خصوص راهکارهای هم افزایی بیشتر در حوزه های کاری مشترک شهرستان و منطقه آزاد انزلی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

حمایت از تسریع در اجرای دستور رییس جمهور مبنی بر اتصال راه آهن به بندر کاسپین

معاون فنی و زیربنایی، دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از طرح‌های عمرانی و زیرساخت منطقه آزاد انزلی بویژه روند اتصال راه آهن به مجتمع بندری کاسپین بازدید به عمل آورده و با سید مهدی نقوی، سرپرست سازمان در خصوص مسائل مرتبط با این حوزه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

با ظرفیت های موجود، صادرات 2 میلیارد دلاری تا 4 سال آینده در منطقه آزاد انزلی محقق می شود

استاندار گیلان در مراسم افتتاح طرح های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی گفت: با ظرفیت های موجود و افق پیش رو امکان صادرات 2 میلیارد دلاری تا 4 سال آینده در منطقه آزاد انزلی قابل تحقق است.

با نظارت تمام عیار سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی، تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی سرعت می گیرد

سید مهدی نقوی در تداوم بازدیدهای میدانی و بررسی حضوری فرایندهای اجرایی طرح های زیرساختی این منطقه، از مجتمع بندری کاسپین و کارگاه ساخت مسیر ریل راه آهن بازدید به عمل آورد.

سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان منصوب شد

طی حکمی از سوی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی، امین افقی به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.

برگزاری نشست صمیمی فعالان اقتصادی با سرپرست منطقه آزاد انزلی

مهندس سید مهدی نقوی سرپرست این سازمان در نخستین روز کاری خود علاوه بر بازدید از راه آهن رشت به منطقه آزاد انزلی و حضور در جلسه شورای اداری استان و دیدار با آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در نشست صمیمی با فعالان اقتصادی در جریان مشکلات و موانع تولید در این منطقه قرار گرفت.

پیگیری های ویژه از پروژه اتصال راه آهن به منطقه آزاد انزلی

سید مهدی نقوی سرپرست سازمان در اولین روز کاری خود بررسی پروژه اتصال راه آهن سراسری به منطقه را در دستور کار قرار داد و از پروژه بازدید کرد

پیام تشکر انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان، و جامعه بازاریان منطقه آزاد انزلی

انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی با ارسال نامه ای خطاب به مرتضی بانک،مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از انتصاب سید مهدی نقوی تقدیر به عمل آوردند.

آخرین اخبار آرشیو