جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 90 مورد

تسهیل ارائه خدمات به مراجعان و سرمایه گذاران با ارائه سامانه های خدمات دولت الکترونیک

سید مهدی نقوی عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان با بیان اینکه به منظور مقابله با گسترش ویروس کرونا، و تسهیل ارائه خدمات به مراجعان و سرمایه گذاران، فعالیت های سازمان در قالب سامانه های خدمات دولت الکترونیک صورت می پذیرد؛ اظهار داشت:

معرفی ۴۴ فرصت سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی، از تهیه و به روز رسانی بسته فرصتهای جدید سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی همزمان با نامگذاری سال ٩٩ با نام و رویکرد جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری خبر داد.

بخشش اجاره بهای اسفند و فروردین ماه از سوی مالکین غرفه های تجاری

با شیوع ویروس کرونا کسب و کارهای زیادی دچار اختلالات فراوان مالی شده اند و در همین راستا پویش های مردمی متنوعی به منظور حمایت از مشاغل مختلف ایجاد شد تا با مهربانی به مقابله با بیماری مزبور پرداخته تا علاوه ممانعت از گسترش آن، زمینه کاهش اثرات مخرب آن بر زندگی مردم را فرآهم نمایند.

تداوم تولید ملزومات پزشکی در دو واحد تولیدی منطقه آزاد انزلی

دو واحد تولیدی "افرند تاج" و "لوتوس تجارت" منطقه آزاد انزلی که از اوایل اسفندماه گذشته با اصلاح پروانه بهره برداری از معاونت اقتصادی سازمان و کسب مجوزهای لازم جهت تولید اقلام بزشکی و بهداشتی از وزارت بهداشت،سازمان غذا و دارو، و مدیریت غذا و داروی این سازمان، اقدام به تولید ماسک و لباس بیمارستانی کرده بودند، از دومین روز نوروز 99،فعالیت خود را در مسیر تأمین ملزومات مورد نیاز کادر بیمارستانی استان از سر گرفتند.

پیام تسلیت روزبهان به مناسبت درگذشت پروفسور حسن اکبرزاده

  • انزلي,
  • سه شنبه 5 فروردين 1399 - 11:12
محمد ولی روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پی درگذشت پروفسور حسن اکبر زاده پژوهشگر و ریاضیدان برجسته گیلانی در پیامی در گذشت این فرهیخته گیلان زمین را تسلیت گفت.

ترسیم افق های جدید در حوزه های مختلف سرمایه گذاری، پایش مستمر عملکرد و جدیت بیشتر در دست یابی به اهداف

در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی، در خصوص راهکارها و سازوکارهای دست یابی به اهداف سازمان در حوزه های مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و دکتر روزبهان ترسیم افق های جدید در حوزه های مختلف سرمایه گذاری، پایش مستمر عملکرد و جدیت بیشتر در دست یابی به اهداف را به عنوان سه محور اصلی عملکرد مجموعه سازمان متبوع خود در سال 99 اعلام کرد.

آغاز به کار جشنواره مجازی « نوروز فرهنگی» در منطقه آزاد انزلی

استان گیلان و منطقه آزاد انزلی به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری همه ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی زیادی بوده اما در سال ۹۹ با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم پذیرش واحد های اقامتی و خدماتی از مهمانان نوروزی و به منظور قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا جشنواره نوروز فرهنگی بصورت مجازی در منطقه آزاد انزلی آغاز به کار کرد.

اجاره‌بهای اسفند و فروردين ماه املاک و اراضی سازمان مشمول بخشودگی شد

در راستای همراهی با سرمایه‌گذاران و فعالین بخش خصوصی که کسب و کار آنها تحت‌تأثیر تبعات شیوع ویروس کرونا قرار گرفته، با دستور دکتر محمد ولی روزبهان،رییس هیأت مدیره و مدیرعامل و براساس مصوبه هیأت مدیره سازمان، اجاره‌بهای اسفند ٩٨ و فروردين ماه ٩٩ املاک و اراضی این سازمان بخشیده شد.

پیام نوروزی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

  • انزلي,
  • شنبه 2 فروردين 1399 - 15:16
"یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال"

آخرین اخبار آرشیو