جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 98 مورد

مجتمع تجاری، فرهنگی،تفریحی به مساحت 22 هزار مترمربع در منطقه آزاد انزلی ایجاد می شود

در راستای سیاست های حمایتی سازمان از توسعه نظام بازارهای شفاف، ارزان قمیت، باقابلیت دسترسی سریع؛ و در جهت حمایت از تولیدکنندگان بخش خصوصی داخلی، ایجاد یک مرکز داد و ستد کالا به منظور تکمیل حلقه های خدماتی-تفریحی حوزه گردشگری منطقه برای ماندگاری گردشگران ورودی به استان و منطقه، با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعال در منطقه در دستور کار گرفته داده است.

تقویت مسیرهای ترانزیتی جدید، راهبردی ملی برای جذب سرمایه گذار تولیدی و اشتغالزایی است

در دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح شد: منطقه آزاد انزلی در دهه آینده به عنوان مرکز ثقل ارتباطی اوراسیا به بازارهای ایران و حوزه جنوبی خلیج فارس به ایفای نقش خواهد پرداخت.

برگزاری نشست بررسی توانمندی ها و سازوکارهای لازم برای استقبال از مهمانان نوروز 99

نشست ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر با حضور دکتر محمد ولی روزبهان مدیرعامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه، مسوولان هلال احمر و شبکه بهداشت و سایر اعضای این ستاد، با هدف بررسی توانمندی ها و سازوکارهای لازم برای پذیرایی و استقبال از مهمانان نوروز 99 این منطقه برگزار شد.

صادرات واحدهای تولیدی منطقه آزاد انزلی به ۱۳۹ میلیون دلار رسید

واحدهای تولیدی صنعتی فعال در منطقه آزاد انزلی در 9 ماهه امسال 25 میلیون و 130 هزار دلار از محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کردند.

صادرات 139 میلیون دلاری محصولات تولیدی در منطقه آزاد انزلی

به گزارش فرینا، واحدهای تولیدی صنعتی فعال در محدوده این منطقه، از ابتدای فروردین لغایت اول دی ماه سال جاری 25 میلیون و 130 هزار دلار از محصولات تولیدی خود را به کشورهای دیگر صادر نمودند.

منطقه آزاد انزلی هاب داد و ستد و مهم ترین مرکز تجارت در اوراسیا

مدیر توسعه صادرات، گمرک و ارزش افزوده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بیان کرد: منطقه آزاد انزلی به لحاظ قرار گرفتن در یک موقعیت استراتژیک، نزدیکی به پایتخت، برخورداری از زیر ساخت های بندری، تجاری و عمرانی؛ مهم ترین مرکز برای انجام مراودات تجاری با کشورهای اوراسیا معرفی شده است.

منطقه آزاد انزلی میزبان نشست کارگروه مدیران توسعه و تجارت مناطق آزاد کشور

نشست دو روزه مدیران و کارشناسان حوزه گمرک و ترانزیت مناطق آزاد هشت گانه کشور به ریاست ناصر خرمالی مدیر توسعه صادرات، گمرک و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مرکز همایش ها و نمایشگاه های این منطقه برپا شد.

افق‌های جدید همکاری اقتصادی ایران و روسیه با نقش‌آفرینی منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد انزلی به عنوان تنها منطقه آزاد کشور در شمال ایران و با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها، می‌تواند نقش مهمی را در توسعه مناسبات اقتصادی ایران با جمهوری فدراتیو روسیه ایفا کند.

منطقه آزاد انزلی اسپانسر باشگاه ملوان شد

پژمان نوری و مازیار زارع مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی به منظور رفع مشکلات و موانع باشگاه ملوان با مدیرعامل سازمان دیدار کردند که این دیدار نتایج خوبی برای ادامه راه و موفقیت باشگاه ملوان بندر انزلی داشت.

 ضرورت اتصال راه آهن سراسري به بندر کاسپين تا پايان سال 99  

با حضور معاون رييس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار گيلان، مديرعامل سازمان منطقه آزاد انزلي و مديران دستگاه هاي اجرايي نشست ستاد اقتصاد مقاومتي با تمرکز بر پروژه راه آهن رشت، بندرکاسپين، انزلي در استانداري گيلان برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو