جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 55 مورد

تولید و تأمین کالاهای اساسی و نظارت بر شاخص های سلامت غذایی

مدیر غذا و دارو سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به گرامیداشت روز جهانی غذا که مصادف با 16 اکتبر و 24 مهرماه می باشد اظهار داشت: تولید محصولات غذایی با استانداردها و شاخص های سازمان غذا و داروی کشور و در اولویت قرار دادن تأمین کالاهای اساسی در دوران کرونا و تحریم های ظالمانه بهمراه نظارت بر روندها واردات محصولات غذایی، فرایندهای تولید این گونه صنایع و شبکه توزیع، ارکان برنامه های سازمان را تشکیل می دهند.

توسعه زیر ساخت ورزشی و میزبانی منطقه آزاد انزلی از مسابقات جهانی ترایتلون

مهدی گودرزی رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه همکاری های مشترک در بخش ورزش گفت و گو کردند.

توسعه زیر ساخت های سوارکاری و حفظ نژاد اسب کاسپین در منطقه آزاد انزلی

مسعود خلیلی رییس فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان دیدار و پیرامون توسعه فعالیت در رشته سوارکاری و حفظ نژاد اسب کاسپین با محوریت سازمان منطقه آزاد انزلی گفتگو کردند.

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در منطقه آزاد انزلی

پیرو بازدیدهای میدانی و جلسات کارشناسی برگزار شده،جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست مهندس اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان و با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان و اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

رفع موانع تولید از چند واحد تولیدی ـ صنعتی منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه معاون و مدیران معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری از چند واحد تولیدی در محدوده منطقه آزاد انزلی بازدید به عمل آورد.

حضور عروسک های غول پیکر نمایش های آئینی گیلان زمین در نمایشگاه اکسپو دبی 2020

همزمان با شروع به کار نمایشگاه اکسپو دبی 2020 در امارات متحده عربی،این سازمان با همکاری بنیاد سینمایی فارابی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به حضور عروسک های غول پیکر نمایش های آئینی باستانی گیلان زمین در پاویون جمهوری اسلامی نموده است.

مرز شلمچه به مدت 2 روز بسته شد

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از تعطیلی گذرگاه مرزی شلمچه به مدت دو روز خبر داد.

ایجاد طرح الگویی پارک فضایی در منطقه آزاد انزلی

رییس سازمان فضایی ایران و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص ایجاد طرح الگویی پارک فضایی در منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کردند.

مرتفع ترین قله ایران باردیگر توسط کوه نورد منطقه آزاد انزلی فتح شد

علی رضا خندان، مشغول به خدمت در مدیریت گسترش و تسهیل تولید و فناوری پیشرفته؛ معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان، برای ششمین بار موفق به فتح قله دماوند، مرتفع ترین قله غرب آسیا و خاورمیانه شد.

حضور مجتمع هپی مارت منطقه آزاد انزلی در سومین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید و خرده فروشی ایران

مجتمع تجاری ـ گردشگری هپی مارت این منطقه در سومین نمایشگاه بین المللی (Iran Retail Show 2021) حضور پیدا می کند.

آخرین اخبار آرشیو