جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 73 مورد

عملیات اجرایی هتل 5 ستاره در منطقه آزاد انزلی آغاز شد

با حضور حمیدرضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، عملیات اجرایی ساخت هتل 5 ستاره در فاز تجارت و گردشگری این منطقه و در پس کرانه مارینا آغاز شد.

مشاور رییس جمهور از واحد تولیدی پوشاک در منطقه آزاد انزلی بازدید کرد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از واحد تولیدی پوشاک خرد اندیشان شهرک صنعتی شماره 1 منطقه آزاد انزلی بازدید بعمل آورد.

بازدید دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از مجتمع بندری کاسپین

«حمیدرضا مومنی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از بندر کاسپین یکی از مهم ترین بنادر ایران در دریای خزر بازدید کرد.

بازدید مشاور رییس جمهور از چند واحد تولیدی منطقه آزاد انزلی

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد انزلی، از چند واحد تولیدی ـ صنعتی این منطقه بازدید به عمل آورد.

جلسه مشترک مدیران کل ثبت اسناد و منابع طبیعی استان گیلان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

جلسه ای به منظور حفاظت و صیانت اراضی، رفع معارض و بهره برداری بهینه از اراضی ملی و دولتی محدوده منطقه تشکیل شده است

پاشنه آشیل مناطق آزاد کجاست؟

رفتار کشور ظرف چند دهه اخیر در قبال مناطق آزاد مبین این واقعیت است که چشم انداز مشخص و مورد توافقی در خصوص کارویژه و کارکردهای مناطق آزاد در اقتصاد ملی و همکاری های منطقه ای ایران اسلامی وجود ندارد و این امر خطرناکی است.

اهمیت بندر انزلی در تجارت دریایی ایران/ صادرات 10 هزار و 654 تن مواد نفتی از بندر انزلی

اهمیت بنادر در تجارت و تولید مناطق آزاد کشور وقتی مشخص می‌شود که بدانیم هم اکنون بیش از 80 درصد تجارت کشور از دریا و با استفاده از کالا‌های دریابرد اتفاق می‌افتد؛ بنابراین سازمان‌های مناطق آزاد همواره در تلاش هستند تا زیرساخت‌های دریایی را برای صادرات به کشورای دیگر تقویت کنند.

ترسیم افق های جدید همکاری های دو جانبه میان سازمان منطقه آزاد انزلی و وزارت راه و شهرسازی

علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد و در خصوص سازوکارهای همکاری های بیشتر میان دو نهاد به بحث و تبادل نظر پرداخت.

ارزش 188 میلیون دلاری صادرات و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، با اشاره به اینکه در طول سال 99، صادرات مجدد انجام شده در منطقه آزاد انزلی به 168.9 میلیون دلار افزایش یافت، گفت: ارزش محصولات تولیدی صادر شده واحدهای صنعتی منطقه نیز 19.8 میلیون دلار بوده است.

طرح مطالعات روسازی و بهره‌برداری راه آهن مجتمع بندری کاسپین بررسی شد

در نشستی تخصصی با حضور مدیرعامل سازمان، اعضای هیات مدیره، معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی و مهندسین مشاور پروژه راه آهن سراسری، طرح مطالعات روسازی و بهره‌برداری راه آهن داخل مجتمع بندری کاسپین بررسی شد.

آخرین اخبار آرشیو