جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 43 مورد

گامی دیگر جهت تكمیل طرح ملی اتصال ریل به منطقه آزاد انزلی / تخلیه محموله ریل قاشقی در مجتمع بندری كاسپین

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، از تخلیه محموله ریل قاشقی مجتمع بندری کاسپین خبر داد و گفت: در راستای سرعت بخشی به عملیات تکمیل طرح ملی اتصال ریل به این منطقه، محموله 60 تنی ریل قاشقی که به منظور استفاده در قطعه نهایی اتصال ریل به اسکله رو رو مورد بهره‌برداری قرار می گیرد از سوی معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان در محوطه بندری کاسپین، تخلیه شد.

رویکرد بومی به «مناطق آزاد» می تواند گره گشا باشد

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلى در مراسم معارفه خود با بیان اینکه رویکرد بومی به «مناطق آزاد» می تواند گره گشا باشد اظهار داشت: مناطق آزاد امروزه به عنوان مولفه ای مهم در جهان شناخته می شوند که بار قابل توجهی از اقتصاد کشورها را به دوش می کشند.

«سیاهكارزاده» به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد

به پیشنهاد مشاور رئیس جمهور و دبیر شواریعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی، «محمد سجاد سیاهکارزاده»،که پیش از این به عنوان عضو موظف هیأت مدیره انتخاب شده بود، به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منصوب شد.

دهمین نمایشگاه کیش اینوکس محل حضور متمرکز فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی و استان گیلان

سخنگوی منطقه آزاد انزلی اعلام کرد: دهمین نمایشگاه کیش اینوکس ،محل حضور متمرکز فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی و استان گیلان.

نشست بررسی ایجاد كنسرسیوم صادراتی صنعت چرم در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

با حضور مدیران سازمان توسعه تجارت، عضو هیأت رئیسه اتاق ایران ـ روسیه، معاون ارزی بانک سپه، مدیر مرکز تجاری ایران در سن پطرز بورگ، و مدیر گمرک سازمان منطقه آزاد انزلی با میزبانی و حضور روسای اتحادیه و تعاونی کفاشان دست دوز تهران؛ نشست بررسی ایجاد کنسرسیون صادراتی صنعت چرم در منطقه آزاد انزلی، برگزار شد.

تفاهم‌نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی با سازمان فدرال کسب و کارهای خرد و متوسط روسیه منعقد شد

بعد از طی مذاکرات متعدد ماههای اخیر که با همکاری اتاق بازرگانی ایران و روسیه در دستور کار این سازمان قرار گرفت، با سازمان فدرال کسب و کارهای خرد و متوسط روسیه تفاهم نامه همکاری به امضای اکبر نیازی و آرتم کولوتوف منعقد کرد.

منطقه آزاد انزلی یکی از پل‌های اصلی ارتباطی روسیه با مناطق آزاد ایران

در حاشیه حضور این سازمان به عنوان نماینده مناطق آزاد تجاری صنعتی ایران در نمایشگاه اینوست شو(Invest Show) مسکو؛ با ولادیمیر پالتونوف رییس اتاق بازرگانی مسکو در خصوص ظرفیت ها و فرصت های همکاری با مناطق آزاد کشورمان به بحث و گفتگو پرداخت.

رکورد آمار گردشگری نیمه نخست سال منطقه آزاد انزلی شکسته شد

مدیر فرهنگی، گردشگری، اجتماعی سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه از ابتدای فروردین لغایت پایان شهریور ماه سال جاری تعداد گردشگران ورودی به محدوده منطقه از مرز 7 میلیون و 114 هزار نفر عبور کرد، اظهار داشت: این میزان گردشگر ورودی که فاز تجارت و گردشگری منطقه، روستاها و بوستان های موجود در منطقه آزاد انزلی را برای گذران سفر تفریحی و خانوادگی خود انتخاب کردند، بیانگر افزایش 16.5 درصدی در مقایسه با شش ماه نخست سال 1401 محسوب می شود.

مناطق آزاد ایران در رویداد نمایشگاهی مسکو

هیئت اقتصادی منطقه آزاد انزلی به ریاست اکبر نیازی سرپرست این سازمان به نمایندگی از مناطق آزاد جمهوری اسلامی ایران وارد مسکو شدند.

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی با هلدینگ عمران و ساختمان صندوق بازنشستگی کشوری

در راستای دست یابی به اهداف دولت سیزدهم و ارتقای شاخص های زیرساخت صنعت گردشگری کشور در سطح بین المللی؛ تفاهم‌نامه همکاری این سازمان با هلدینگ عمران و ساختمان صندوق بازنشستگی کشوری(صبا عمران) از سوی اکبر نیازی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی و ابوالفضل شاه علی مدیرعامل شرکت مزبور منعقد شد.

آخرین اخبار آرشیو