برگزاری نخستین دوره آموزش تغذیه و مکمل های کاربردی در ورزش پرورش اندام به میزبانی قشم

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 60 نفر از ورزشکاران و مربیان بدنسازی قشم، با شرکت در نخستین دوره آموزش تغذیه و مکمل های کاربردی، با اصول صحیح تغذیه و استفاده مکمل ها و شیوه های علمی تمرین در ورزش پرورش اندام آشنا شدند.

به گزارش فرینا به نقل از خبر آنلاین، جلیل حقگویان با اعلام این مطلب افزود: در این دوره که در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد، یک مدرس فدراسیون پرورش اندام کشور و یک استاد و قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی پرورش اندام، آخرین یافته های علمی و تجربی خود را درخصوص تغذیه و مکمل های کاربردی در ورزش پرورش اندام و شیوه های تمرین این ورزش، برای شرکت کنندگان مطرح کردند.
براساس این گزارش در این دوره مباحثی از قبیل «تغذیه و مصرف مکمل قبل و بعد از تمرین»، «بهترین غذا‌ها برای قبل و بعد از تمرین»، «نوع مکمل های قابل مصرف در حین تمرین» و «فاصله خوردن غذا درقبل یا بعد از تمرین برای افزایش حجم عضلات» از سوی مدرسان تدریس شد.  
گفتنی است، دکتر  محمد جعفری مدرس فدراسیون پرورش اندام کشور و محسن قرآن نویس استاد و قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی پرورش اندام، کار تدریس این مباحث را در این دوره بعهده داشتند.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو