مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خبر داد؛

هر هفته یکی از آثار ادبی نویسندگان جزیره قشم رونمایی می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته هر هفته شاهد رونمایی از یکی از آثار مولفین و نویسندگان جزیره قشم به صورت هفتگی در قالب طرح «هر هفته با یک اثر ادبی در قشم» خواهیم بود.

به گزارش فرینا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا کمساری با بیان این مطلب، اظهار کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته در این اداره کل و با همراهی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم هر هفته با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و در حاشیه جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه این سازمان از یکی از آثار نویسندگان قشمی با حضور مولف اثر رونمایی خواهد شد.
کمساری ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با رویکرد جدید خود سعی دارد در راستای حمایت از نویسندگان بومی و همچنین افرادی که در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری این منطقه فعالیت دارند، برنامه های متنوعی را در نظر بگیرد که طرح «هر هفته با یک اثر ادبی در قشم» به عنوان یکی از این برنامه ها اجرایی شده است.
وی تصریح کرد: امیدوار هستیم با حمایت های سازمان منطقه آزاد قشم از حوزه فرهنگ و هنر به ویژه کتاب شاهد رونق هرچه بیشتر فرهنگ کتابخوانی و شکوفایی استعدادها و ظریفت های ادبی و هنری در جزیره قشم باشیم.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم؛ رشد نویسندگان بومی جزیره قشم می‌تواند اقدام مفیدی در راستای معرفی میراث ناملموس، فرهنگ، رسوم و آداب اجتماعی ساکنان جزیره برای سایر نقاط کشور باشد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو