جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ازاد قشم» - تعداد یافته ها 125 مورد

دوره‌ آموزشی «رفتار سازمانی» با هدف بهبود مهارت کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

مدیرمنابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌ آموزشی « رفتار سازمانی » با هدف بهبود مهارت افراد و ارتقا کیفیت خدمات و افزایش بازدهی آنها برای کارکنان این سازمان خبر داد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مجموعه گردشگری غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مجموعه گردشگری غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم در محل پارک زیتون شهر قشم بازدید کرد و امکانات، فعالیت ها، مسایل و مشکلات این مجموعه گردشگری را که همراه با دیگر مجموعه های مشابه در جذب گردشگران و توسعه صنعت گردشگری این منطقه، نقش مهمی ایفا می کنند، مورد بررسی قرار داد و دستورات مقتضی نیز برای رسیدگی به این موارد صادر کرد.

تخفیف 30 و 20 درصدی صدور و تمدید پروانه کسب

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیف 30 و 20 درصدی برای صدور و تمدید پروانه کسب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و باهدف حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا در این منطقه خبر داد.

پاکسازی ساحل خنیزی جزیره هنگام از لکه‌های نفتی

مدیر پروژه هنگام سازمان منطقه آزاد قشم گفت: عملیات پاکسازی منطقه ساحل خنیزی جزیره هنگام، از لکه‌های نفتی با همکاری اداره بنادر و دریانوردی قشم صورت گرفت.

منطقه آزاد قشم، آماده دورِ جدید افتتاح‌های ریاست جمهوری

جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های جهت افتتاح توسط ریاست جمهوری در بهمن‌ماه سال جاری در جزیره قشم در جلسه‌ای با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رفع تصرف 62.5 هزار مترمربع از اراضی دولتی در روستای دفاری قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی خالصه دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 62هزار و 510 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای دفاری جزیره قشم خبر داد و گفت: این اقدام دراجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر مبارزه با زمین خواری و احقاق حقوق مردم جزیره قشم، پس از انجام استعلامات مورد نیاز وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و در معیت مامورین یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان قشم انجام شد.

صادرات بیش از 75 میلیون دلار انواع کالا از منطقه آزاد قشم

مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات بیش از 75 میلیون و 200 هزار دلار انواع کالا توسط شرکت های تولیدی این منطقه به خارج و داخل کشور تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.

آیین اختتامیه مسابقات رالی اتومبیل‌رانی تور فجر 42 در قشم برگزار شد

آیین اختتامیه مسابقات رالی اتومبیل‌رانی تور فجر 42 که با حضور 23 خانواده جانبازان قطع نخاعی 70درصد به بالا استان فارس در سه مرحله شیراز – لارستان، لارستان – بندرپهل و داخل جزیره قشم جمعا به طول 619 کیلومتر برگزار شد در سالن اجتماعات هتل ارم قشم برگزار شد.

اتصال بزرگترین جزیره خلیج فارس به شبکه گاز ایران

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از اجرای بزرگترین عملیات حفاری افقی جهت‌دار «اچ.دی.دی» جهان برای برای ساخت خط لوله گاز «بندرعباس-لافت-گورزین» با هدف اتصال جزیره قشم به شبکه سراسری گاز و تامین خوراک صنایع پتروشیمی در بزرگترین جزیره خلیج فارس خبر داد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از محل احداث کمپ پارک ساحلی و سایت ورزشی روستای مسن

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مکرر خود از طرح ها و پروژه های عمرانی در شهرها و روستاهای جزیره قشم ازمحل احداث کمپ پارک ساحلی روستای مسن و سایت ورزشی نیمه ساخته و همچنین محل احداث سالن ورزشی درمجاورت موج شکن این روستا بازدید کرد و از نزدیک موانع و مشکلات ساخت این پروژه ها را بررسی و دستورات مقتضی برای شروع اجرای آنها صادر کرد.

آخرین اخبار آرشیو