جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ازاد قشم» - تعداد یافته ها 73 مورد

۶۰ علاقه‌مند از سراسر کشور در دوره‌های تخصصی امداد و نجات طبیعت قشم شرکت کردند

  • قشم,
  • شنبه 4 بهمن 1399 - 10:16
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از حضور ۶۰ شرکت‌کننده در دوره‌های تخصصی امداد و نجات طبیعت به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم خبر داد.

نماینده منطقه آزاد قشم بر بام قهرمانی مسابقات اسنوکر استان هرمزگان ایستاد

  • قشم,
  • شنبه 4 بهمن 1399 - 08:20
مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نماینده منطقه آزاد قشم مقتدرانه بر بام قهرمانی باشگاه های بیلیارد استان هرمزگان ایستاد.

الزام فعالان اقتصادی قشم برای ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از الزام تمامی فعالان اقتصادی این منطه آزاد برای ثبت اطلاعات انبار و مراکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

گذراندن دوره اصناف برای صدور و تمدید مجوز صنفی در قشم الزامی است

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از این پس تمامی فعالان صنفی و تجاری منطقه آزاد قشم برای اخذ و تمدید مجوز فعالیت ملزم به گذراندن دوره‌های اصناف هستند.

رفع تصرفات اراضی ملی و دولتی در منطقه آزاد قشم فروردین 98 تا آذر ماه 99

شفافیت در عملکرد، مبنای سیاست گذاری های سازمان منطقه آزاد قشم جهت ایجاد سازمان کارآمد است.

شرکت ۱۲ کارآموز در کارگاه تخصصی آشنایی با GPS در قشم

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از حضور ۱۲ کارآموز در کارگاه تخصصی آشنایی با GPS به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی این منطقه آزاد خبر داد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی «یاس کبود» در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقه کتابخوانی «یاس کبود» به مناسبت گرامیداشت ایام فاطمیه خبر داد.

کمپ پارک ساحلی ناز، پایلوت ورزش های هوایی جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از عملیات اجرایی فاز دوم طرح توسعه کمپ پارک ساحلی ناز درجزایر ناز قشم بازدید کرد و از نزدیک روند پیشرفت این پروژه را بررسی و دستورات مقتضی برای تسریع اجرای این پروژه صادر کرد.

نخستین آزمون جامع سال 1400-1399 و سی و سومین آزمون ادواری مهارتی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین مرحله آزمون‌های عملی جامع و سی و سومین آزمون ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر سال تحصیلی1400-1399 در جزیره قشم هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد.

بررسی وضعیت پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری درجزیره قشم

آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح ریاست جمهوری در بهمن ماه سال جاری در جزیره قشم در نشستی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان در مرکز بین المللی رشد قشم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آخرین اخبار آرشیو