جستجو به دنبال کلید واژه «صنعت گردشگری» - تعداد یافته ها 7 مورد

امسال کرونا 30 میلیارد تومان به هتل‌داران چابهار خسارت زد

رییس جامعه هتل‌داران منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه کرونا از ابتدای امسال تا کنون 30 میلیارد تومان به هتل‌داران این منطقه خسارت زد گفت: این رقم روز به روز در حال افزایش است.

آیا تا بحال به روستای درک رفته اید؟!

روستای درک با جاذبه گردشگری در سواحل مکران در جنوب شرقی ایران قرار دارد و سواحل مکران در طول دریای عمان گسترده شده است. این سواحل علاوه بر زیبایی‌ها و جاذبه‌های گردشگری بسیاری که دارد، از نظر جغرافیایی و موقعیت استراتژیکی از موقعیت منحصر‌به‌فردی برخوردار است.

برگزاری 55 وبینار تخصصی در سال جاری

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارونداز برگزاری 55 وبینار آموزشی تخصصی در حوزه، گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی در منطقه خبر داد.

رونق اقتصادی امروز در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، نتیجه امنیت سرمایه گذاری است

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آیین تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، برگزار شد.

اخذ مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد، تعارض قانونی دارد

مدیر هماهنگی نهاد‌های مالی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تحمیل اخذ مالیات بر ارزش افزوده از فعالین اقتصادی، رغبت سرمایه گذاری را در مناطق آزاد کشورمان را کاهش و زمینه فرار سرمایه‌ها در مناطق ازاد که همگی در مجاورت مرزی کشور هستند را به سایر کشور‌های همسایه و رقیب که مشوق‌ها و معافیت‌های بیشتری به سرمایه گذاران اعطا می‌کنند فراهم می‌کند.

مرکز آموزشی و تفریحی تخصصی تفریحات هوایی در جزیره کیش راه اندازی می شود

مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش، از رایزنی با سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور مجوزهای رسمی ایجاد مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی درکیش خبرداد.

نقش موثر هواپیمایی کیش در رونق صنعت گردشگری جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به افزایش ۹ درصدی آمار مسافران جزیره در شش ماه اخیر، این رشد را مرهون تلاش مجموعه کیش ایر دانست.

آخرین اخبار آرشیو