جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 33 مورد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از صادر کننده صنعتی منطقه دیدار کرد

علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بهمراه معاون اقتصادی و مدیران سازمان از شرکت تولیدی ـ صادراتی زاج آهن که در شهرک صنعتی ناحیه یک منطقه واقع شده، بازدید به عمل آورد.

مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه بندرانزلی و با حضور مدیرعامل، مدیران و کارکنان سازمان در نمازخانه ساختمان اداری برگزار شد.

تقدیر از نفرات برتر پویش حاج قاسم فردا منطقه آزاد انزلی

پویش حاج قاسم فردا در منطقه آزاد انزلی به منظور آشنایی دانش آموزان 8 تا 18 سال با سیره و افکار حاج قاسم سلیمانی در رشته های نقاشی،داستان نویسی، شعر، فیلم، دابسمش به صورت کارگاه آموزشی برای دانش از سوی معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد انزلی آموزان برگزار شد.

نشست بهره برداری از کریدور شمال ـ جنوب با تکیه بر مزیت های منطقه آزاد انزلی برگزار شد

نشست بهره برداری از کریدور شمال ـ جنوب با تکیه بر مزیت های منطقه آزاد انزلی برگزار شد

فرآیند صدور مجوزات فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد انزلی تسهیل می شود

سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با بازنگری و اصلاح فرایندهای کسب و کار و بهره گیری از ظرفیت تشکل های بخش خصوصی منطقه؛ فرآیند صدور مجوزات فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد انزلی تسهیل می شود

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از نمایشگاه محصولات و صنایع دستی موسسات بانوان کارآفرین

نمایشگاه محصولات و صنایع دستی موسسات بانوان کارآفرین به همکاری این سازمان و مجمع خیرین گیلان به مدت 7 روز از تاریخ 23 لغایت 29 آذرماه 1400 در بازارچه سنتی منطقه آزاد انزلی دایر است.

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت فررسیدن هفته بسیج

  • انزلي,
  • چهارشنبه 3 آذر 1400 - 15:16
به گزارش فرینا مهندس اکبری مقدم با صدور پیام، هفته بسیج را گرامی داشته است.

همایش تجاری اوراسیا پلی به سوی تجارت جهانی

سازمان منطقه آزاد انزلی با همکاری سازمان توسعه تجارت و اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه «همایش تخصصی اوراسیا پلی به سوی تجارت جهانی با محوریت روسیه» را در تاریخ 10 آذرماه 1400 در سالن مروارید مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می کند.

در شرایط جنگ اقتصادی اولویت کشور همکارهای نهادهای دولتی و حمایت از تولید کننده است

اکبر سبحانی دادستان شهرستان بندر انزلی در جریان دیدار از این منطقه با علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص سازوکار توسعه همکاری ها به بحث و تبادل نظر پرداخت.

صادرات منطقه آزاد انزلی در هفت ماهه 1400 از مرز 254 میلیون دلار عبور کرد

به گزارش فرینا،علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با بیان اینکه ظرف هفت ماهه سالجاری ارزش صادرات صورت گرفته این منطقه از مرز 254 میلیون دلار گذشت، اظهار داشت: صادرات خدمات و کالاهای تولید شده در واحدهای تولیدی-صنعتی و خدماتی منطقه آزاد انزلی ظرف این مدت 9.32 میلیون دلار بوده است.

آخرین اخبار آرشیو