جمعه 30 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد قشم» - تعداد یافته ها 241 مورد

تشریح فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد در همایش هرمزگان

نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم در همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، مزایا و فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد قشم و کیش را در قالب پنل تخصصی، تشریح کردند.

اتحاد و هماهنگی، کلید تأمین آرامش و امنیت قشم در ایام نوروز

رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، تعامل و همکاری دستگاه های انتظامی و نظارتی را دلیل اصلی گذراندن نوروزی آرام و ایمن در جزیره قشم دانست.

حضور فعال منطقه آزاد قشم در همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان

همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان به مدت دو روز (26 و 27 فروردین) در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس با شرکت مقامات کشوری و بین المللی و حضور فعال منطقه آزاد قشم برگزار می شود.

معرفی 20 پروژه محیط زیستی قشم در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران 

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم از معرفی 20 پروژه محیط زیست و ژئوپارک جزیره در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران خبر داد. 

اقدامات پیشگیرانه مدیریت امور درگهان در مواجهه با بارش ها 

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از تلاش های شبانه روزی نیروهای این مدیریت برای جلوگیری از تجمع و ورود آب های سطحی به شهر خبر داد. 

تبلیغات گسترده نوروز ۹۸ قشم ، به بار نشست

رئیس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد دائمی خدمات سفر قشم از تبلیغات نوروزی قشم به عنوان تبلیغاتی هدفمند و مهندسی شده یادکرد و این ابزار رسانه ای را عامل مهم معرفی جزیره به مردم سراسر کشور که باعث سفر بیش از نیم‌میلیون نفر برای اولین بار به این منطقه شده است، دانست.

رکورد 3 میلیارد و 860 میلیون ریالی فروش صنایع دستی قشم در نوروز 98

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: فروش صنایع دستی قشم در 20 روز عید 98 به رقمی معادل 3 میلیارد و 860 میلیون ریال رسید.

رشد 78 درصدی بازدید از اماکن گردشگری قشم در نوروز 98

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 78 درصدی بازدید از اماکن گردشگری، تاریخی و تفریحی جزیره در سال جدیدی خبر داد.

اسکان یک هزار و 609 خانوار فرهنگی در ستاد نوروزی شهاب قشم

رییس آموزش و پرورش منطقه شهاب قشم از اسکان یک هزار و 609 خانوار در 24 مدرسه این بخش از 28 اسفند 97 تا 15 فروردین 98 خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو