اخبار حوزه سلامت

خدمات آزمایشگاهی استاندارد قشم در رتبه برتر استان هرمزگان

شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم به عنوان برترین ارائه کننده خدمات آزمایشگاهی استان هرمزگان با کسب رتبه برتر مورد تجلیل قرار گرفت.

طرح های اشتغالزای دامپزشکی در منطقه آزاد ماکو حمایت می شوند

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در شرایط فعلی اقتصادی و تحریم ها، فعالان عرصه دامپزشکی و طرح های اشتغالزایی در این حوزه حمایت می شوند.

اصلاح الگوی تغذیه در دستور کار مدیریت غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو است

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه اصلاح الگوی تغذیه‌ای درست برای حفظ و ارتقاء سلامت جامعه نیاز است گفت: مطابق برنامه ریزی های انجام شده در راستای فرهنگسازی مرتبط با غذا و ایمنی،‌اصلاح الگوی تغذیه جامعه در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است.

برگزاری دوره های آموزشی سلامت روان در 10 روستای جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره های آموزشی سلامت روان با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در 10 روستای جزیره قشم خبر داد.

امحای بیش از ۵ تُن مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در منطقه آزاد انزلی

در شش ماه نخست سال جاری و در راستای حفاظت و صیانت از سلامتی آحاد مردم، گردشگران و مصرف کنندگان 5 تن 700 کیلوگرم مواد غذایی و آرایشی بهداشتی غیر مجاز و تاریخ مصرف گذشته به ارزش 2 میلیارد 240 میلیون ریال به همت مدیریت غذا و داروی این سازمان در سطح منطقه کشف و امحا شد.

تفويض اختيار از اداره كل فرآورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل ها در ماکو 

دبير هماهنگي قطب غذا و دارو مناطق آزاد با تاکید بر اینکه یکی از مفاد مهم و اساسی تفاهم نامه مشترك میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و سازمان غذا و دارو در حوزه فرآورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل ها به سرانجام رسید؛ از اخذ تفويض اختيار از اداره كل فرآورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل ها براي اولين بار در مناطق آزاد از سازمان غذا و دارو خبر داد. 

تداوم فعالیت تیم های نظارتی در بازار ارس

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ارس از تداوم فعالیت تیم های نظارتی مشترک جهت ارزیابی کیفیت و اصالت کالاهای بازار ارس خبر داد.

اهمیت نقش هلال احمر در ارتقای ایمنی و سلامت سرمایه گذاران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ ایمنی و سلامت دومقوله بسیار مهم در جذب سرمایه گذاران است و هلال احمر در جبهه نخست تامین ایمنی و بازوی دولت در تامین سلامت جامعه می باشد.

تفويض اختيار اداره كل نظارت و ارزيابي فرآورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل به سازمان منطقه آزاد ماکو

مدیر غذاو داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پیرو تفویض اختیار صدور گواهی بهداشت و مجوز واردات کالاهای خوراکی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی، برخي امور اداره كل نظارت و ارزيابي فرآورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل نیز به سازمان منطقه آزاد ماکو تفویض شد.

استقرار دستگاه سونوگرافی جدید در بیمارستان فجر ماکو

به همت سازمان منطقه آزاد ماکو، هفته آینده، دستگاه سونوگرافی جدید (آخرین ورژن موجود) در بیمارستان فجر ماکو مستقر خواهد شد.
1 - 10 of 350

آخرین اخبار آرشیو