پنج‌شنبه 25 مرداد 1397

اخبار حوزه سلامت

لزوم تاسیس نمایندگی اداره کل استاندارد در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با مدیر کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: تاسیس و راه اندازی نمایندگی اداره کل استاندارد در منطقه آزاد ماکو به منظور تسهیل تجارت و کاهش موانع صادرات در منطقه آزاد ماکو ضروری است.

سلامت روانی شهروندان قشم با نهضت آسفالت

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم از توسعه فضاهای آسفالت در شهر قشم به عنوان عامل مهمی برای ارتقای سلامت روان شهروندان یاد کرد.

برگزاری دوره آموزش کمک های اولیه در روستاهای قشم

مدیر امور اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: آموزش کمک های اولیه با مساعدت جمعیت هلال احمر شهرستان قشم ویژه دانش آموزان و دیگر اقشار مردم در روستاهای جزیره ارائه می شود.

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در روستای طبل جزیره قشم

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به 600 نفر از دانش آموزان و دیگر اقشار مردم در مدرسه هاجر روستای طبل خبر داد.

الکترونیکی شدن فرآیندها در بیمارستان کیش

با هدف تسریع امور، بیمه شدگان صندوق رفاه می توانند فرایندهای نوبت گیری و پرداخت را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

امحاء کالاهای منقضی و متروکه در منطقه آزاد ارس

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: فرآورده های غیرمجاز و غیر منطبق با استاندارد ملی و ضوابط سازمان غذا و دارو همزمان با سراسر کشور در منطقه آزاد ارس معدوم شد. 

برگزاری نشست بررسی نحوه شناسه گذاری و اصالت کالا در مناطق آزاد

نشست بررسی نحوه شناسه گذاری و اصالت کالا در مناطق آزاد کشور در سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

ورود ربات های جراح در مرکز درمان سرطان کیش

برای نخستین بار در کشور مرکز درمان سرطان منطقه آزاد کیش به امکانات جراحی رباتیک مجهز می شود.

جزیره کیش فرصتی ممتاز برای فعالیت حوزه درمان است

اورولوژیست برجسته ایرانی و مطرح جهان گفت: کیش جایگاه ممتازی برای فعالیت پزشکی دارد و در یک سال گذشته با انصاری لاری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش برای انجام کاری متفاوت در حوزه پزشکی در این منطقه آزاد و زیبا رایزنی زیادی صورت گرفت.

مرکز درمان سرطان کیش یک جنبش آینده دار برای درمان بیماران است

رئيس منطقه‌اي اورولوژي اروپا در وين و نيويورك از راه اندازی مرکز درمان سرطان درکیش به عنوان یک جنبش آینده دار برای درمان بیماران در کشور و منطقه یاد کرد.
1 - 10 of 236

آخرین اخبار آرشیو