جستجو به دنبال کلید واژه «قشم» - تعداد یافته ها 108 مورد

بیست و هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

بیست و هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان سه شنبه 12 آذر ماه در سالن مرکز بین المللی رشد برگزار شد.

قشم قطب شیلاتی ایران است

معاون وزیرکشاورزی و رئیس سازمان شیلات کشور در بازدید از غرفه صنایع شیلاتی قشم در چهارمین نمایشگاه (IFEX 2019)، از قشم به عنوان قطب ارزشمند شیلات ایران نام برد.

به دنبال تبدیل مسافر به گردشگر در منطقه آزاد قشم هستیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در جزیره قشم بر اهمیت بالا بردن کیفیت و سطح گردشگری در قشم تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین کارهای اولیه برای گردشگری قشم تبدیل مسافر به گردشگر در این جزیره بود.

هم اندیشی طرح جامع قشم با حضور برترین مشاوران برنامه ریزی فضایی کشور

برترین مشاوران برنامه ریزی فضایی کشور در نشست هم اندیشی با مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم، راه های چگونگی طرح جامع این جزیره را با هدف توسعه همه جانبه مورد بحث و بررسی قرار دادند.

حفظ حریم سواحل یک وظیفه ملی است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از حفظ حریم سواحل به عنوان وظیفه ای همگانی و ملی نام برد.

تخصیص 70 میلیارد ریال اعتبار برای دفع آب های سطحی شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از اقدامات دردست اجرای دو طرح دفع آب های سطحی شهر قشم به سمت دریا با بیش از 70 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

ارائه 500 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب بندر تاریخی لافت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برپایی نمایشگاه کتاب در بندر تاریخی لافت به همت دفتر انجمن قرآن و عترت خبر داد.

اقدامات سازمان منطقه آزاد قشم کاملا قانونی است

استاندار هرمزگان در گفت وگو با شبکه خبر با رد شایعات فروش سواحل از سوی سازمان منطقه آزاد قشم، اقدامات این سازمان در حوزه سواحل را کاملا قانونی دانست.

افتتاح مجموعه ورزشی پرورش اندام در منطقه آزاد قشم

همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزشی باشگاه ورزشی رکورد زیرمجموعه موسسه فرهنگی، ورزشی پرروش اندام هیربد تک قشم، با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان افتتاح شد.

افزایش 10 برابری ظرفیت تخلیه و بارگیری اسکله بهمن

معاون امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با اتمام طرح توسعه ای اسکله بهمن قشم، ظرفیت تخلیه و بارگیری این اسکله تجاری 10 برابر می شود.

آخرین اخبار آرشیو