افتتاح رسمی کلانتری ویژه در منطقه آزاد انزلی

با حضور رضا مسرور مدیرعامل منطقه آزاد انزلی، سردار اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه بندر انزلی، اعضای شورای تامین منطقه و فرماندهان نظامی و انتظامی استان، کلانتری ویژه منطقه آزاد انزلی آغاز بکار کرد.

به گزارش فرینا، در این کلانتری ویژه کلیه خدمات مربوط به نیروی انتظامی از قبیل برقراری نظم و امنیت ، صدور گذرنامه، راهور، شماره گذاری خودرو، اطلاعات و سایر فعالیت های مربوط به یک ستاد فرماندهی نیروی انتظامی در کل محدوده ۸ هزار ۵۰۰ هکتاری منطقه آزاد انزلی ارائه می شود.

لازم به ذکر است با آغاز بکار کلانتری ویژه منطقه آزاد انزلی که با پیگیری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان صورت گرفت، وحدت فرماندهی ایجاد شده و کلیه خدمات به صورت مستقل در این کلانتری ارائه می شود.

گفتنی است؛ ایجاد کلانتری ویژه منطقه آزاد انزلی در کاهش جرم، جلوگیری از تصرف اراضی، ایجاد امنیت خاطر برای فعالان اقتصادی و افزایش امنیت اجتماعی بسیار تاثیر گذار بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات به عموم مردم و گردشگران این منطقه ارائه می شود.

در آیین افتتاح و آغاز به کار کلانتری ویژه منطقه آزاد انزلی سرهنگ دوم پور صادقی به عنوان فرمانده این کلانتری از سوی سردار اسحاقی منصوب و معارفه شد.

خبرنگار منطقه آزاد انزلی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو