معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد قشم شد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف شرکت در نخستین نشست تخصصی سیاست ها و برنامه های اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی کشور، از طریق فرودگاه بین المللی قشم وارد جزیره شد.

​به گزارش فرینا، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در فرودگاه از سوی عابدین سعادتفر معاون توسعه مدیریت و سلیمان رنجبری مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این سازمان مورد استقبال قرار گرفت.

هدف از سفر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به قشم، حضور در نخستین نشست تخصصی سیاست ها و برنامه های اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی کشور است که در روزهای 27 و 28 آذرماه به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار می شود.

در این نشست تخصصی، علاوه بر مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌های جنوب کشور، مشاوران و معاونان اشتغال سراسر کشور و معاونان اشتغال ادارات کل کشور نیز حضور دارند.

کاهش معضل بیکاری در کشور به عنوان یکی از اهداف مهم نشست تخصصی سیاست ها و برنامه های اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی کشور در قشم است که تداوم برگزاری چنین نشست‌هایی می‌تواند به موضوع آسیب‌شناسی و بهبود سیاست‌های اشتغالزایی کشور  نیز کمک نماید.

جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت در جنوب ایران واقع شده و با سیاست های اعمال شده سازمان منطقه آزاد قشم، آمار بیکاری این جزیره با رقم 6 درصد در کشور نمونه می باشد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو