آغاز همكاري های بيمارستان كيش با بيمارستان هاي ارديبهشت شيراز و محب كوثر تهران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با هدف ارائه خدمات درمانی دوطرفه به بیماران خارجی، با بيمارستان هاي ارديبهشت شيراز و محب كوثر تهران تفاهمنامه امضا کرد.

به گزارش فرینا، در نشست مصطفي نادعلي نژاد رييس بيمارستان كيش، حميد اسدي عضو هيئت امناي بيمارستان كيش، مباركي رئيس بيمارستان محب كوثر تهران و کاظم چابك رئیس بیمارستان ارديبهشت شيراز، تفاهم نامه همکاری در خصوص ارائه خدمات درمانی و انتقال بيمار در بخش  IPD (گردشگری سلامت) اين سه مرکز به امضا رسید.

مصطفي نادعلي نژاد رئيس بيمارستان كيش، با تاكيد بر لزوم اجرای سياست هاي مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش در خصوص گسترش گردشگری سلامت، این جزیره را به عنوان مقصد گردشگري مطلوب و مناسب  براي بيماران حوزه سلامت معرفی کرد و در این راستا از بيمارستان كيش به عنوان كريدور انتقال بيمار برای ادامه درمان هاي خاص نام برد.

همچنین حميد اسدي عضو هيئت امناي بيمارستان كيش در خصوص توسعه و رشد بخش گردشگري سلامت، نحوه ارائه خدمات و تعامل با ساير مراكز درماني راهكارهايي را ارائه داد.

چابك در این­ جلسه گفت: امیدوارم با حضور فعال پزشكان فوق تخصص استان فارس و ياري گرفتن از ظرفیت های پزشكي و اساتيد دانشگاه شيراز بتوانيم در زمينه گردشگري سلامت داخلي و خارجي خدماتي شایسته ای در کیش ارائه دهیم.

خبرنگار منطقه آزاد کیش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو