فاز دوم استقرار پلیس در بنادر و پایانه های مرزی کشور کلید خورد

رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا از شروع فاز دوم استقرار پلیس گمرک در بنادر و پایانه های مرزی کشور خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از ایرنا، سرهنگ هادی رفیعی کیا افزود: در اجرای تدبیر سردار فرمانده ناجا فاز دوم استقرار پلیس در بنادر و پایانه های مرزی کشور کلید خورد.
سرهنگ رفیعی کیا گفت: با هماهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری، استقرار پلیس در بنادر ملوانی کشور و در استان های بوشهر، خوزستان و هرمزگان با شروع ساماندهی این بنادر از سوی سازمان های متولی همانند بنادر و دریانوردی و گمرک انجام خواهد شد.
وی افزود: استقرار پلیس در گمرکات مرزی رازی، تمرچین، منطقه آزاد ارس، جلفا، منطقه آزاد انزلی، آستارا، لطف آباد، دوغارون، میر جاوه، منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، ماهیرود، مهران، بازارچه مرزی شیخ صلح، خسروی، منطقه ویژه اقتصادی کاوه، اینچه برون، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، نوشهر، بندر امیر آباد، بیله سوار، سیرانبند بانه، فرودگاه پیام استان البرز، گمرک غرب تهران و گمرک شهریار در دستور کار پلیس و ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز بوده که در نیمه اول سال جاری موضوع جانمایی و استقرار در آنها عملیاتی می شود.
رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: تجربه ای که از استقرار پلیس در فاز اول و در 11 مرز ورودی کشور به دست آمده اهمیت و اولویت اشرافیت اطلاعاتی برحوزه های قانونی، ساختارها، فرآیندها و تجارت را بیشتر از گذشته به اثبات رساند.
سرهنگ رفیعی کیا خاطرنشان کرد: هوشمندسازی پلیس که از اولویت های ابلاغی ناجاست با در اختیار گرفتن فناوری های نوین و تجهیز مرکز پایش هوشمند پلیس گمرک در مرکز آغاز شده و تکمیل آن در نیمه اول سال جاری گام بسیار مهمی در جمع آوری اطلاعات و کنترل هوشمند واردات و صادرات خواهد بود.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو