جستجو به دنبال کلید واژه «دهه مبارک فجر» - تعداد یافته ها 8 مورد

اقدامات فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در راستای گرامیداشت دهه فجر انقلاب

مدیرتوسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی) برنامه‌های متنوعی در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و مینوشهر برگزار می‌شود.

هم افزایی و مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی منطقه آزاد اروند گامی رو به جلو

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در ویژه برنامه «افق اروند» ضمن ارائه عملکرد این معاونت، هم افزایی و مشارکت در فعالیت های فرهنگی را گامی رو به جلو دانست.

طرح نهضت قرآن آموزی در هفت منطقه آزاد کشور آغاز شد

همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و ایام ا...دهه مبارک فجر، آیین آغاز طرح نهضت قرآن آموزی به صورت همزمان و برخط در هفت منطقه آزاد ارس، اروند، انزلی، چابهار، کیش، ماکو و شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برگزار شد.

انعکاس پروژه های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند در چهل و پنجمین بهار انقلاب

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند به مناسبت گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در صداو سیمای مرکز آبادان به تشریح عملکرد این معاونت در شهرستان های آبادان و خرمشهر پرداخت.

پنج طرح سرمایه‌گذاری به ارزش 8950 میلیارد ریال در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

به مناسبت جشن‌های چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، پنج طرح سرمایه‌گذاری در این منطقه با دستور دکتر آیت ا... سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری مناطق آزاد کشور به صورت همزمان افتتاح شد.

عبدالملکی: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مولود جمهوری اسلامی هستند و ذیل نظریه اقتصاد مقاومتی تعریف می‌شوند

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: رویکرد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تقویت تولید ملی و افزایش صادرات محصولات ساخت داخل است.

تجدید میثاق مدیران و کارکنان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد با آرمان‌های امام خمینی (ره)

صبح امروز و همزمان با ایام الله دهه فجر، دبیر، مدیران و کارکنان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره)، با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

«منطقه آزاد اروند» میزبان اولین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد اروند از میزبانی نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور در این منطقه خبر داد.