جستجو به دنبال کلید واژه «نمایشگاه گردشگری تهران » - تعداد یافته ها 11 مورد

از معرفی فرهنگ و آیین غنی گیلان زمین تا رونمایی از بسته های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری

روز پایانی هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کشور با امضای دو تفاهم‌نامه همکاری با کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران همراه بود.

ثبت نمایشگاه گردشگری تهران در فهرست رویدادهای سازمان جهانی/ منطقه آزاد ماکو در جذب سرمایه گذار حوزه گردشگری موفق عمل کرده است

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: نمایشگاه گردشگری تهران در فهرست رویدادهای سازمان جهانی ثبت می شود.

پوستر «جایزه دانشگاهی شهید بهروز مرادی» رونمایی شد

پوستر جایزه دانشگاهی «شهید بهروز مرادی» در دو بخش هنری و پژوهشی در حاشیه هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران و با حضور معاون دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان، رونمایی شد.

کتاب جاذبه ها و فرصت های سرمایه گذاری در گردشگری اروند رونمایی شد

کتاب جاذبه ها و فرصت های سرمایه گذاری در گردشگری جهت شناساندن ظرفیت ها و فرصت های گردشگری و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند، نوشته «نجلا درخشانی» و «سجاد پاکگهر» با حضور دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته اروند، رونمایی شد.

بازدید سفیر برزیل از غرفه اروند در نمایشگاه گردشگری تهران

سفیر برزیل در ایران از غرفه منطقه آزاد اروند در هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران، بازدید کرد.

مذاکره اروند و سن پترزبورگ برای جذب و تبادل گردشگر

با توافقی که میان اروند و سن پترزبورگ در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته صورت گرفت، تبادل گردشگر میان این دو منطقه انجام می گیرد.

100 بسته گردشگری به ارزش یک میلیارد یورو تدوین شده است/ ایرانیان خارج از کشور مشتاق به سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد هستند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به تدوین 100 بسته سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در مناطق آزاد گفت: در مجموع از ابتدای سال‌جاری تاکنون 3.1 میلیارد یورو سرمایه در مناطق آزاد جذب شده است.

رونمایی از 31 بسته سرمایه‌گذاری گردشگری منطقه آزاد انزلی به ارزش‌ 6100 میلیارد تومان

همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از 31 بسته‌ سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

یكی از مهمترین اولویت های منطقه آزاد انزلی، تمركز بر بخش‌های مختلف صنعت گردشگری و گردشگری حلال است

مدیر فرهنگی، اجتماعی، گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی با میزبانی از حدود 12 میلیون گردشگر در سال،یکی از قطب‌های گردشگری کشور محسوب می شود، اظهار داشت: به منظور عرضه بسته های سرمایه گذاری، معرفی توانمندی‌های فعالین بخش‌های مختلف صنعت گردشگری منطقه، حضور در نمایشگاه در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

مذاکرات گردشگری ارس با کشورهای ترکیه، تاجیکستان و افغانستان

در دومین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، نمایندگان و رایزنان گردشگری کشورهای ترکیه، تاجیکستان و افغانستان با حضور در غرفه ارس ضمن آشنایی با جاذبه‌های گردشگری و تاریخی این منطقه درخصوص همکاری‌های مشترک برای تبادل گردشگر به گفت‌وگو پرداختند.‌