جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره قشم» - تعداد یافته ها 21 مورد

سفیر جمهوری صربستان وارد قشم شد

سفیر جمهوری صربستان در ایران در ابتدای ورود به فرودگاه قشم از سوی مشاور عالی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مورد استقبال قرار گرفت.

صید اشتغال با ماهی های زینتی قشم

گسترش جهانی تقاضا برای ماهی های زینتی، موجب شده تا در برخی نقاط کشور این صنعت مورد توجه فعالان حوزه شیلات قرار بگیرد. براساس برخی آمارها، سالانه بیش از 200 میلیون قطعه ماهیان زینتی در ایران پرورش و تکثیر داده می شود.

آغاز عملیات شمع کوبی اسکله 50 میلیون یورویی نفتی حرا قشم

مدیرعامل هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد گفت: عملیات کوبش 230 شمع در اسکله نفتی 50 میلیون یوریی حرا قشم تا 100 روز آینده به پایان می رسد.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه شیلات منطقه آزاد قشم

رییس اداره شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ما در زمینه شیلات در سه بخش مشغول به فعالیت هستیم؛ بخش پرورش میگو، بخش تولید لارو یا بچه میگو و بخش تولید خوراک آبزیان در قشم.

راه اندازی نخستین کتابخانه جوانان کشور در قشم

نخستین کتابخانه جوانان کشور توسط بنیاد جایزه ملی کتاب سال جوانان ایران و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم و پشتیبانی انجمن ناشران آموزشی فعالیت خود را آغاز کرد.

هم اندیشی طرح جامع قشم با حضور برترین مشاوران برنامه ریزی فضایی کشور

برترین مشاوران برنامه ریزی فضایی کشور در نشست هم اندیشی با مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم، راه های چگونگی طرح جامع این جزیره را با هدف توسعه همه جانبه مورد بحث و بررسی قرار دادند.

14 / مسیر منطقه آزاد قشم از واردات به سمت تولید تغییر کرده‌است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در منطقه آزاد قشم مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله زیرساخت‌ها، حوزه خدماتی، اشتغالزایی، گردشگری، تولید و صادرات در حال اجراست که نشان می‌دهد فعالان اقتصادی در این جزیره از سمت واردات به سمت تولید کالا و صادرات آن تغییر جهت داده‌اند. 

11 / کمپ پارک ساحلی مهتاب با اعتبار 100 میلیارد ریال افتتاح شد

با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم کمپ پارک ساحلی مهتاب واقع در روستای ریگو جزیره قشم با اعتبار 100 میلیارد ریال افتتاح شد.

1 / پروژه های جدید در منطقه آزاد قشم افتتاح می شود

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، پروژه های عمرانی، گردشگری، تولیدی، صنعتی و سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر 4 هزار و پانصد میلیون ریال فردا چهارشنبه (13شهریورماه) افتتاح و به بهره برداری می رسد.

جزيره قشم ميزبان تيم كايت بردينگ استان شد

سرپرست امور ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز تمرينات تيم كايت بردينگ استان هرمزگان در جزيره قشم خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو