پنج‌شنبه 22 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره قشم» - تعداد یافته ها 8 مورد

13/ توسعه اقتصادی در مناطق آزاد با توسعه فرهنگی محقق می‌شود

معاون فرهنگی گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد گفت اگر بنا باشد توسعه اقتصادی در مناطق آزاد محقق شود باید توسعه فرهنگی در اولویت قرار داشته باشد.

12/ اولویت های اصلی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد برای افزایش توان اقتصادی مناطق آزاد

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جوان‌گرایی، افزایش، شفافیت، یکپارچگی سیستمی فعالیت‌ها واگذاری و مشارکت بخش خصوصی توسعه فرهنگی و عنوان الگوسازی در فعالیت‌های مدیریتی به عنوان مهمترین اولویت های فعالیت دبیرخانه شورای عالی و سازمان‌های مناطق آزاد است که مورد تاکید مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور نیز قرار دارد.

11/ قشم پُر حافظ ترین شهر قرآنی ایران

خادم قرآن کریم و دبیر جشنواره بین المللی قرآن کریم مناطق آزاد کشور از قشم با دو هزار حافظ کل قرآن، به عنوان پُر حافظ ترین شهر قرآنی ایران نام برد.

10/ ضرورت اجرای نظام رتبه بندی در صنعت گردشگری در مناطق آزاد

مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: نظام رتبه بندی و رعایت استانداردهای تعریف شده مرتبط با نظام گردشگری به منظور بهبود و ارائه خدمات بهتر به گردشگران با مشارکت ذینفعان و جوامع محلی در مناطق آزاد ایجاد می شود.

 4/ سهم 85 درصدی بخش خصوصی در کمیته گردشگری مناطق آزاد کشور

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: درج مُهر سفر در گذرنامه توریست های خارجی به مناطق آزاد کشورمان مورد بررسی قرار می گیرد.

پارک ساحلی سینما دریا در قشم ساخته می شود

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از عملیات احداث پارک ساحلی سینما دریا با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال و ظرفیت هایی متنوع رفاهی برای قشموندان و گردشگران با همکاری مدیریت شهرسازی و معماری این سازمان خبر داد.

تحقق اهداف فرهنگی در قشم در گرو برنامه ریزی اصولی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم تحقق اهداف فرهنگی و اجتماعی این منطقه را در گرو برنامه ریزی اصولی و عمل به آن دانست.

جشنواره تابستانی قشم امروز آغاز می شود / سه روز اقامت در قشم با 99 هزار تومان

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از برپایی جشنواره تابستان 97 قشم از 20 مرداد تا 15 شهریور ماه با اقامت سه روزه مسافران جشنواره در هتل ها با 99 هزار تومان خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو