بازدید مرتضی بانک مشاور رییس جمهور از منطقه آزاد انزلی

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد از طرح های توسعه ای و پروژه های زیر ساختی عمرانی و گردشگری منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

به گزارش فرینا، مرتضی بانک با همراهی رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی از طرح های توسعه ای و زیر ساختی و پروژه های عمرانی و جاذبه های گردشگری منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد از پروژه گردشگری آکواریوم که با سرمایه گذاری مستقیم بخش خصوصی خارجی و با اعتبار بالغ بر 30 میلیون یورو شامل بزرگترین آکواریوم و باغ خزندگان کشور، شهربازی سرپوشیده، سینماهای چند بعدی، سوئیتهای اقامتی، تونل اکواریوم و بخشهای تجاری و خدماتی که در ماه آینده به بهره برداری می رسد بازدید و پس از آن از مرکز تفریحات دریایی که مجهز ترین مرکز تفریحات دریایی در شمال کشور می باشد، نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی که یکی از جاذبه های گردشگری و ساحلی استان گیلان به شمار می آید و فاز تجارت و گردشگری این منطقه بازدید کرد.
بازدید از مجتمع بندری کاسپین به عنوان بزرگترین پروژه زیر ساختی مناطق آزاد کشور و بزرگترین بندر ایران در دریای خزر، موج شکن های غربی و شرقی، اسکله های احداث شده با سرمایه گذاری بخش خصوصی، بلوار دسترسی به مجتمع بندری، سیلو، انبار و مخازن سوخت در پسکرانه این بندر و همچنین نخستین اسکله گردشگری ایران در دریای خزر که در مجاورت بندر کاسپین و با سرمایه گذاری بخش خصوصی و ظرفیت بیش از 300 شناور تفریحی در حال احداث است از دیگر برنامه های مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور بود.
بانک همچنین روز گذشته در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم جهانگیر جعفری نیا اولین شهید مدافع حرم منطقه آزاد انزلی حضور پیدا کرد.

میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو