برگزاری 8 رویداد ورزشی ـ تفریحی در منطقه آزاد چابهار

رئیس کارگروه اجتماعی و ورزش ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی منطقه آزاد چابهار گفت: 8 رویداد ورزشی-تفریحی در نوروز 98 در منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

به گزارش فرینا، مهدی آبروش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: منطقه آزاد چابهار همه‌ساله در ایام نوروز میزبان گردشگرانی است که از نقاط مختلف کشور به اینجا آمده‌اند و تنها بندر اقیانوسی ایران را بعنوان مقصد نوروزی خود برگزیده‌اند؛ بخش مهمی از گردشگران را مسافرانی از شهرهای مختلف استان تشکیل می‌دهند و براساس نظرسنجی‌ها و بررسی‌های بعمل آمده، این مسافران متقاضی و علاقه‌مند به حضور و یا تماشای برنامه‌های تفریحی و ورزشی بوده و همواره استقبال کم‌نظیری از رویدادها و برنامه‌ها کرده‌اند.
آبروش افزود: کمیته اجتماعی و سلامت ستاد دائمی سفر منطقه آزاد چابهار به‌عنوان متولی برگزاری برنامه های تفریحی و ورزشی نوروز همچون سنوات گذشته 9 رویداد ورزشی ـ تفریحی شامل مسابقات رالی اتومبیل‌رانی، موتور کراس، پنالتی‌زنی و روپازنی، مچ‌اندازی، طناب‌کشی، ساخت مجسمی‌های شنی و پرواز بادبادک‌ها و از همه‌مهم‌تر مسابقه قویترین مردان گردشگر را در ایام نوروز برای گردشگران در نظر گرفت.
رئیس کارگروه اجتماعی و ورزش ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: در اقدامی خلاقانه و مبتکرانه که برای نخستین بار در کشور انجام می‌پذیرد، برگزاری مسابقه بزرگ قویترین گردشگر نوروزی منطقه آزاد چابهار را در محل تفرجگاه پلاژ ساحلی تیس در ایام نوروز در دستور کار قراردادیم که استقبال خوبی از آن شد.
به گفته آبروش، تمام مسابقات ورزشی ـ تفریحی که در ایام نوروز در منطقه آزاد پیش‌بینی‌شده براساس نظرسنجی‌ها و افکار سنجی‌های سال‌های گذشته از گردشگران صورت گرفته و دربرگیرنده همه سلیقه‌ها باهدف ایجاد شور و نشاط و مقصد شدن دائمی و گسترش حوزه نفوذ چابهار در گردشگری و سفر است.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو