وزیر امور خارجه کشورمان در رأس هیأتی به چابهار سفر کرد

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان امروز (دوم خرداد)، در رأس هیأتی به منظور بازدید از پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های شهرستان چابهار و بازدید از بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری وارد شهرستان چابهار شد . 

به گزارش فرینا، وزیر امور خارجه کشورمان امروز در رأس هیأتی وارد بندر چابهار و مورد استقبال استاندار و جمعی از مدیران کل شهرستان چابهار قرار گرفت.
محمدجواد ظریف در این سفر یک روزه از پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های شهرستان چابهار، مجتمع فولاد، پتروشیمی مکران و پیکره‌های صنعتی و تجاری منطقه آزاد، بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری، اسکله ها، زیرساخت‌ها و تجهیزات استراتژیک بندر شهید بهشتی و ترمینال مسافری بین المللی بندر شهید کلانتری بازدید خواهد کرد.
موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران کشوری و استانی وزیر امور خارجه کشورمان را همراهی می‌نمایند.
همچنین جلسه‌ای با حضور وزیر امور خارجه، استاندار سیستان و بلوچستان، سرپرست معاونت استاندار و فرمانداری ویژه شهرستان چابهار، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار و سرپرست گمرک شهرستان چابهار و جمعی از مدیران کشوری و استانی به منظور بررسی راهبرد‌های منطقه‌ای و معرفی قابلیت‌ها و پتانسیل‌های بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در محل بندر شهید بهشتی چابهار برگزار خواهد شد. 

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو