ضرورت استمرار تولید و حفاظت از موقعیت شغلی و معیشت كارگران در شرایط فعلی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت : فعالان اقتصادی ضمن مقاومت در برابر شرایط فعلی برای حیات تولید و پاسداری از اشتغال و معیشت کارگران تلاش کنند .

به گزارش فرینا، نادر ثناگو ملطق در جلسه شورای مدیران داخلی منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به این که کشورمان درگیر یک بیماری ناشناخته شده است گفت : این موضوع در کنار جنگ تحمیلی بر اقتصاد کشور، دور تازه ای از معضلات اقتصادی را دامن زده است .

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: یک بار دیگر در آزمونی سخت قرار گرفته ایم که بی شک شکوه ایستادگی و مقاومت و پایمردی  می تواند پیروزی دیگری را برایمان به ارمغان بیاورد .

وی ادامه داد: این روزها، هم توسعه کشور نیازمند نقش آفرینی صنعتگران است و هم شهروندان با تداوم حرکت چرخه های اقتصادی کشور می توانند دلگرم به ادامه مقاومت خود در برابر بیماری کرونا باشند .

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام ضمن تاکید بر ایستادگی در حفظ تولید و تداوم شرایط کار و حفظ موقعیت شغلی افراد خاطر نشان کرد : حضور امروز ما و خدمت رسانی به اقتصاد کشور مدیون سالها تلاش و ایستادگی بوده است بنا براین برما تکلیف است با قدرت و همت بکوشیم ضمن حفاظت از چرخه تولید و استمرار آن نسبت به تحقق شعار سال برنامه ریزی مدونی داشته باشیم .

ثناگو مطلق، ایثار و جانفشانی کادر پزشکی کشور را در قالب مدافعان سلامت حرکتی بزرگ و الگویی مناسب برای همه دانست و از همه فعالان اقتصادی خواست تا سهم خود را در حفظ حیات تولید و پاسداری از اشتغال کارگران در این شرایط به خوبی ایفا کنند .

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.