در ادامه ویژه برنامه‌های هفته دولت؛

بازدید مشاور رییس جمهور از هتل آوینای قشم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از هتل آوینای شهر قشم بازدید کردند.

به گزارش فرینا، مرتضی بانک در حاشیه این بازدید عنوان کرد: صنعت گردشگری تلفیقی از فعالیت ها، خدمات و زیرساخت های مختلف است که مراکز اقامتی و هتل ها یکی از مهمترین موارد را شامل می شود. اهمیت هتل داری و جایگاه آن در صنعت گردشگری و نقش آن در جذب گردشگر بر همگان روشن است امروزه دیگر هتل داری یک فعالیت صرفا تجاری نیست بلکه یک فعالیت اقتصادی فرهنگی و یک صنعت است.

هتل آوینای قشم در زمینی به مساحت 610 مترمربع با 3500 متر زیربنا در هفت طبقه دارای 40 اتاق با ظرفیت 96 تخت و  48 کاناپه تختخواب شو می‌باشد.

این هتل با ایجاد اشتغال برای 36 نفر نیروی کار و همچنین با قرار گرفتن در بخش های مرکزی شهر قشم و با استفاده از تجهیزات مدرن و باکیفیت فرصت مناسبی را برای پذیرش گردشگران ایجاد کرده است.

هتل آوینای قشم با سرمایه گذاری 132 میلیارد ریالی بخش خصوصی و با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم احداث و راه اندازی گردیده است.

مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و هیات همراه  صبح چهارشنبه برای شرکت در آیین های بهره برداری و بازدید از پروژه های نفتی، عمرانی و تولیدی وارد جزیره قشم شد و از سوی حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و امام جمعه شهرستان مورد استقبال قرار گرفت.

 

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو