ساخت پیست موتورسواری 3هکتاری در منطقه آزاد قشم

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص 3 هکتار زمین در روستای دفاری به کمیته موتورسواری منطقه آزاد قشم خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از برنا، جلیل حقگویان با اعلام این خبر گفت: با نگاه ویژه ای که رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به توسعه ورزش و سرگرمی جوانان جزیره دارند، امسال شاهد شکل گیری هیات های مختلف ورزشی زیر مجموعه سازمان بودیم که بسته به نوع فعالیت در حال گسترش فرهنگ سلامتی و نشاط در بین جوانان هستند.
حقگویان ادامه داد: در همین راستا از سوی سازمان منطقه آزاد قشم، قطعه زمینی به مساحت 3 هکتار در ضلع جنوبی روستای دفاری برای ساخت پیست جدیدی به کمیته موتورسواری منطقه آزاد قشم اختصاص یافت.
به گفته وی، پیست قبلی که در مجاورت غارهای خربس بود، به دلیل بادگیر بودن و جمع شدن آب های سطحی ناشی از بارندگی، مکان مناسبی جهت ادامه فعالیت جوانان علاقمند به این رشته ورزشی مهیج نیست.
مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم در پایان عنوان داشت: امیدواریم  با برنامه ریزی های انجام شده از سوی سازمان منطقه آزاد قشم برای اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان جزیره گام های موثری برداشته شود.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو