بخشنامه کاهش حضور کارکنان ارس ابلاغ شد:

تا سقف ۵۰ درصد پرسنل ارس شامل دورکاری می شوند

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ارس از ابلاغ بخشنامه کاهش حضور کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس در راستای قطع زنجیره سرایت بیماری کرونا خبر داد.

 به گزارش فرینا، غلامحسین کریمی با اعلام این خبر گفت: این بخشنامه در راستای تصمیم اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت های هوشمندانه و متناسب در شهرهای پرخطر ابلاغ شده است و بر اساس آن بمدت یک هفته بجهت کاهش تراکم نیروی انسانی در سازمان و حفط سلامت کارکنان تا سقف ۵۰ درصد کارکنان بصورت دورکاری انجام وظیفه نمایند.
کریمی افزود: بر اساس این بخشنامه بمدت یک هفته تا سقف ۵۰ درصد از پرسنل واحدهای ستادی که ساکن شهرهای اطراف می باشند با هماهنگی معاونین و مدیران مربوطه بصورت دورکاری انجام وظیفه خواهند نمود و در صورت لزوم در هفته های آتی نیز اعمال خواهد شد.
وی یادآور شد: بانوان دارای فرزندان زیر شش سال و یا باردار، کارکنان بالای ۵۳ سال، همکاران دارای بیماری زمینه ای از جمله بیماران قلبی ریوی، دیابت، آسم و یا افرادی که خود یا خانواده آنان دارای علائم مشکوک به کرونا هستند با تایید پزشک معتمد سازمان در اولویت قرار دارند.
عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ارس در خصوص راهکار کاهش مراجعه حضوری فعالین اقتصادی بمنظور پیشگیری از شیوع کرونا، گفت: بر اساس تدابیر پیش بینی شده سازمان جهت استفاده حداکثری از ظرفیت خدمات الکترونیکی؛ دسترسی کارکنان دورکار برای انجام خدمات اداری فراهم گردیده است.
کریمی افزود: کلیه خدمات قابل ارائه به فعالین اقتصادی از جمله صدور گواهی تولید، پروانه های بهره برداری، جواز تاسیس، مجوز فعالیت اقتصادی، مناقصات و مزایدات، ثبت شرکت و..‌ از طریق درگاه خدمات مناطق آزاد به آدرس اینترنتی freezones.ir بصورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری ارائه می شود.

برچسب ها : منطقه آزاد ارس
خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو