با حکم ثناگو مطلق صورت گرفت:

یک انتصاب در منطقه ویژه اقتصادی پیام

طی حکمی از سوی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، «امیر یزدی» به عنوان معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی این منطقه ویژه اقتصادی معرفی شد.

به گزارش فرینا، نادر ثناگو مطلق در این حکم خطاب به یزدی آورده است: نظر به شایستگی و سوابق مدیریتی شما، بدینوسیله جنابعالی را به سمت معاون توسعه  مدیریت و امور پشتیبانی شرکت منصوب می نماییم.
در این حکم شناسایی و تدوین ظرفیت های توسعه و اصلاح ساختار سازمانی، یکپارچه سازی و ایجاد درگاه واحد خدمات قابل ارایه از طریق توسعه سیستم ها و با چشم انداز تحول دیجیتال، توانمند سازی نیروی انسانی و هدایت آنها از طریق شناسایی استعدادها و تهیه طرح جامع و سند یکپارچه از جمله اقداماتی عنوان شده که انتظار می رود این معاونت نسبت به اجرای آنها اهتمام داشته باشد.
همچنین مستند سازی و امکان ارایه گزارش گیری از کلیه فرآیندها و اطلاعات موجود شرکت به صورت برخط، جذب منابع مالی نوین و ایجاد روش های مشارکتی جهت تامین مالی طرح ها و اخذ جایگاه برتر در حوزه شرکت های زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از دیگر مواردی است که در این حکم خطاب به معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی منطقه ویژه اقتصادی پیام آورده شده است.
در بخش پایانی این حکم آورده شده:امید است ضمن مشارکت فعال در حوزه مربوطه، هماهنگی و تعامل لازم با سایر واحدهای مجموعه پیام، با رعایت اصول قانون مداری، اعمال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در چارچوب شرح وظایف در انجام امور محوله و خدمت به مردم موفق و موید باشید.
توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه قادر متعال مسئلت می نمایم.
مدیر عامل اتوبوسرانی قم و مدیریت اجرایی در استان البرز بخشی از کارنامه فعالیت امیر یزدی است.
بنا بر اين گزارش در مراسمی كه صبح امروز شنبه يكم آذر ماه به همین منظور برگزار شد از زحمات حمیدی سرپرست توسعه مدیریت و امور پشتیبانی منطقه ویژه اقتصادی پیام تقدیر شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو