جلسه هماهنگی استقرار اورژانس در بنادر لافت و پل برگزار شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از برگزاری جلسه هماهنگی و انجام مراحل پایانی جهت عقد تفاهم نامه استقرار واحدهای فوریت های پزشکی (اورژانس) در بنادر لافت و پل با هدف ارائه خدمات بهتر و افزایش ایمنی خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از خبرگزاري فارس، هادی نعیمیان با بیان این مطلب اظهار کرد: از مدت ها قبل مذاکراتی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم جهت استقرار دو واحد از نیروهای امدادی فوریت های پزشکی (اورژانس) در محدوده بنادر لافت و پل انجام شده و در آینده نزدیک شاهد استقرار دو واحد از این نیروها در نقاط مذکور خواهیم بود.
نعیمیان ادامه داد: براساس این تفاهم نامه شرکت توسعه بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم موظف به تامین مکان و امکانات لازم برای استقرار اورژانس بوده و شبکه بهداشت و درمان و اورژانس شهرستان نیز متقابلا موظف به تامین خدمات اورژانسی برای مسافرین و افراد حاضر در در این بنادر است. 
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم تصریح کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته فضای مورد نظر جهت استقرار نیروهای امدادی در بنادر لافت و پل آماده شده و همچنین تجهیزات مورد نیاز تامین گردیده و پس از تامین نیروهای امدادی متخصص و آموزش دیده مورد نیاز توسط شبکه بهداشت و درمان، شاهد استقرار اورژانس در این بنادر هستیم.
به گفته نعیمیان؛ با توجه به آمار بالای تردد افراد و وسایط نقلیه در بنادر لافت و پل وجود پایگاه اورژانس در این نقاط بسیار ضروری به نظر می رسد و ما دنبال این هستیم واحدهای فوریت های پزشکی هرچه سریعتر مستقر شود.
براساس این گزارش، جلسه هماهنگی استقرار اورژانس در بنادر لافت و پل با حضور هادی نعیمیان رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم، افشین شیری مدیر بنادر لافت و پل منطقه آزاد قشم، حمیدرضا بهزادی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم و بیگی جانی  معاون اداری مالی این شبکه برگزار شد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو