در كميسيون تخصصي شورای اقتصاد صورت گرفت؛

تصویب هشت هزار میلیارد ریال برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام  گفت: هشت هزار میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام در کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد تصویب شد.

به گزارش فرینا، نادر ثناگو مطلق با اشاره به برگزاری این کمیسیون افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) به عنوان حمایت از تولید، پشتیبانی و مانع زدایی نامگذاری شده، تصویب چنین طرح هایی می تواند ما را یک گام به سوی تحقق هر چه بیشتر و بهتر شعار سال پیش ببرد.

ثناگو مطلق، توسعه زیر ساخت ها در منطقه را یکی از مهم ترین برنامه پیش روی پیام عنوان و اظهار داشت: با موافقت صورت گرفته می توان شاهد توسعه هر چه بیشتر منطقه ویژه اقتصادی پیام در این بخش و به دنبال آن استقبال و حضور سرمایه گذاران بیشتری در آن باشیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افزود: اشتغال زایی و به دنبال آن گشایش اقتصادی از مهم ترین مزایای توسعه زیر ساخت ها و حضور بخش خصوصی در منطقه است به گونه ای که هم اکنون پس از تکمیل فازهای یک، 2 و سه زیر ساخت های فاز چهار، به عنوان بزرگ ترین فاز منطقه در حال آماده سازی است که پس از تکمیل به متقاضیان و سرمایه گذاران واگذار خواهد شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو