در دیدار رییس فدراسیون تنیس با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی مطرح شد؛

میزبانی منطقه آزاد انزلی از مسابقات بین المللی تنیس

داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس به همراه خانم مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با علی اوسط اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش فرینا، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست با اشاره به اقدامات سازمان متبوع خود در زمینه برگزاری رویداد های ورزشی بیان کرد : توسعه زیر ساخت های ورزشی به خصوص در زمینه ورزش های ساحلی با توجه به شرایط اقلیمی استان گیلان از اهداف سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور ایجاد نشاط در جامعه و تقویت ورزش استان است.

علی اوسط اکبری مقدم به برگزاری رویداد های ملی و بین المللی ورزشی در منطقه آزاد انزلی اشاره و افزود: توریسم ورزشی یکی از بخش های صنعت گردشگری بوده که علاوه بر عرضه توانمندی های ورزشی و ارتقاء مهارت در این حوزه موجب جذب گردشگر داخلی و خارجی و کسب درآمد برای جوامع محلی خواهد شد.

در ادامه این نشست عزیزی رییس فدراسیون تنیس با تقدیر از زحمات سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور برگزاری نخستین دوره از رقابت های لیگ برتر تنیس ساحلی بیان کرد: زیر ساخت های ورزشی موجود در منطقه آزاد انزلی شرایط لازم به منظور برگزاری  رویداد های بین المللی را دارد و مسابقات بین المللی تنیس ساحلی شهریور ماه با حضور برترین های این رشته ورزشی در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد.

خبرنگار منطقه آزاد انزلی امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو