شهدا پهلوانان واقعی هستند

لینک کوتاه: freena.ir/detail/63233
ساعت 09:53 شنبه 18 دی 1400
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در یادنامه «مهر مادر» که به مناسبت ایام فاطمیه در تئاتر شهر آبادان بزرگزار شد، گفت: شهدا خودشان را از قل و زنجیز دنیا رها کردند؛ براستی که آنها پهلوانان و قهرمانان واقعی هستند.

به گزارش فرینا ، قدرت اله طمیمیان در جمع مادران شهید ضمن تسلیت ایام فاطمیه و دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، اظهار داشت: خوشا به حال مادران شهید که چنین انسان هایی را در دامان خود تربیت کردند.

طمیمیان با بیان اینکه می بایست سر تعظیم در مقابل این مادران فرود آورد، تصریح کرد: روزی که وطن به قهرمانی، ایثار و فداکاری نیاز داشت فرزندان این مادران بدون هیچ منتی آمدند و جان عزیزشان را تقدیم آب و خاک میهن نمودند.

وی افزود: شما مادران عزیزانت را تقدیم وطن کردید تا امروز ما اینجا و در این مکان با امینت و آرامش مراسم سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) را برگزار کنیم.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در ادامه با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای حرم، گفت: شهدای مدافع حرم نیز در سوریه و عراق جانفشانی کردند تا دشمن نتواند به خاک ما تعدی کند؛ یاد و نامشان تا ابد گرامی باد.

طمیمیان، یادآور شد: هیچکس مادران شهدا را آنطور که می بایست نمی تواند درک کند؛ اما می توانیم در هر رویداد و از هر طریقی آنها را محترم شمرده و تقدیر و ستایش شان کنیم.

آخرین اخبار

تغییر ریل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دولت سیزدهم
2500 هنرمند صنایع دستی قشم شناسنامه‌ دارند
رونمایی از پوستر رویداد گماش در نمایشگاه ساخت قشم
طبق ماده65 دستگاه‌ها باید اختیارات خود را به مناطق تفویض کنند
اطلاعیه انتخاباتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی درباره برخی خبرسازی‌ها

یادداشت

اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ هویت بخش شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»
«جهش تولید» نیاز به «مشارکت مردمی» دارد
اهداف اقتصادی در حکومت مردم‌سالار باید توسط توده مردم تعیین شود
ماکو، سرزمین چهارسو