مجتمع آموزشی شهيد حسین علیمرادی در 1403 به بهره برداری میرسد

لینک کوتاه: freena.ir/detail/68193
ساعت 10:17 يکشنبه 21 آبان 1402
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از روند تکمیل مجتمع آموزشی و شبانه روزی در حال ساخت شهيد حسین علیمرادی بخش پیرسهراب بازدید کرد.

به گزارش فرینا، سعید ریگی به همراه مدیر امور اجتماعی سازمان، بخشدار پیرسهراب و کارشناسان فنی و زیربنایی منطقه آزاد از مجتمع آموزشی و شبانه روزی شهید حسین علیمرادی بخش پیرسهراب بازديد و از نزدیک در جریان وضعیت پروژه و چگونگی پیشرفت قرار گرفتند.

ریگی در خصوص این پروژه آموزشی اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در حوزه آموزش با انعقاد قرارداد 400 میلیارد ریالی با همکاری موسسه سید الشهداء، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان در احداث این پروژه مشارکت دارد.

این مجتمع در زمینی به متراژ 16500 متر مربع و 5500 متر مربع زیر‌بنا و 76 آیتم در حال ساخت می‌باشد که دارای ظرفیت 140 نفر خوابگاهی، استاد سرا، کارگاه های فنی و حرفه‌ای، سلف سرویس، سالن‌های مطالعه، سالن‌های اجتماعات و ورزشی که از بخش‌های مهم این مرکز است، می باشد و قابلیت پوشش دانش آموزان 57 پارچه آبادی را دارد.

وی همچنین با اشاره به سهم مشارکت سازمان در این پروژه تصریح کرد: در این پروژه مشارکتی و قرارداد صورت گرفته سهم سازمان 200 میلیارد ریال می‌باشد که‌ امید است با پیشرفت 85 درصدی در سال 1403 قابل بهره‌برداری گردد.

آخرین اخبار

رشد 230 درصدی ترانزیت کالا از منطقه آزاد چابهار به مقصد افغانستان
سرهنگی: جزیره زیبای کیش آماده میزبانی از گردشگران خارجی است
ایجاد پایگاه (Base) و استقرار شرکت هوایی پردیس ایر در جزیره کیش
رقابت دوربین‌ها بر سر جلوه‌های زیبای گردشگری کیش در رویداد بزرگ عکاسی
هم‌افزایی بین تور اپراتورها، چارترکننده‌ها و هتلها با هدف رونق گردشگری کیش

یادداشت

اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ هویت بخش شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»
«جهش تولید» نیاز به «مشارکت مردمی» دارد
اهداف اقتصادی در حکومت مردم‌سالار باید توسط توده مردم تعیین شود
ماکو، سرزمین چهارسو