با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد و امام جمعه شهرستان قشم؛

پرستاران قشم تجلیل شدند

لینک کوتاه: freena.ir/detail/68251
ساعت 15:56 يکشنبه 28 آبان 1402
همزمان با روز میلاد حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار طی مراسمی با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم و امام جمعه شهرستان، پرستاران بیمارستان پیامبراعظم (ص) تجلیل شدند.

به گزارش فرینا، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم که به نمایندگی از رییس هیات مدیره و مدیرعامل در این مراسم حضور یافته بود، پیام تبریک عادل پیغامی به پرستاران را ابلاغ نمود.
ادریس راموز در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ایجاد و توسعه زیرساخت های حوزه سلامت یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که به منظور ارتقای وضعیت بهداشت و درمان جزیره باید با همراهی تمامی دستگاه های متولی در دستور کار قرار بگیرد.
راموز ادامه داد: همچنین افزایش رضایتمندی و سطح رفاه کادر درمان یکی دیگر از عوامل ارتقای وضعیت بهداشتی درمان است که باید با جدیت دنبال شود.
در بخشی دیگر از این جلسه نیز حجت الاسلام غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم گفت: بالاترین مرتبه اخلاقی در انسان ایثار می باشد و پرستاران تجلی حس ایثار و نوع دوستی هستند و قدردان زحمات همه آنها هستیم.
بنابراین گزارش، هم زمان با 28 آبان ماه روز میلاد حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار طی مراسمی در بیمارستان پیامبراعظم(ص) با حضور حجت الاسلام غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان، ادریس راموز، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، فاطمه باقری، مشاور بانوان مدیرعامل و علیرضا زارعی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، یاسر مرادی مدیر شبکه بهداشت و درمان و دکتر محمود احمدی، رییس بیمارستان از پرستاران قشم تجلیل شد.

آخرین اخبار

رشد 230 درصدی ترانزیت کالا از منطقه آزاد چابهار به مقصد افغانستان
سرهنگی: جزیره زیبای کیش آماده میزبانی از گردشگران خارجی است
ایجاد پایگاه (Base) و استقرار شرکت هوایی پردیس ایر در جزیره کیش
رقابت دوربین‌ها بر سر جلوه‌های زیبای گردشگری کیش در رویداد بزرگ عکاسی
هم‌افزایی بین تور اپراتورها، چارترکننده‌ها و هتلها با هدف رونق گردشگری کیش

یادداشت

اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ هویت بخش شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»
«جهش تولید» نیاز به «مشارکت مردمی» دارد
اهداف اقتصادی در حکومت مردم‌سالار باید توسط توده مردم تعیین شود
ماکو، سرزمین چهارسو