توزیع تجهیزات مورد نیاز مراکز تحت پوشش ادارات بهزیستی توسط سازمان منطقه آزاد اروند

  • چهارشنبه 20 دی 1402 - 08:33
  • اروند
  • 0 دیدگاه
مدیر اجتماعی و محرومیت زدایی سازمان منطقه آزاد اروند از تأمین وسایل و لوازم مورد نیاز مراکز تحت نظارت ادارات بهزیستی آبادان و خرمشهر به ارزش 500 میلیون تومان توسط این سازمان، خبر داد.

به گزارش فرینا، حجت الاسلام علی هوشمندزاده با تأکید بر اینکه افزایش حمایت از مراکز تحت پوشش بهزیستی، در راستای ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف و اقشار خاص از جمله اهداف این سازمان است، اظهار داشت: اقلام مورد نیاز مراکز توانبخشی و حرفه آموزی معلولین ذهنی و انجمن معلولین شنوایی و بینایی تحت نظارت ادارات بهزیستی آبادان و خرمشهر از قبیل کولر، بخاری، سیستم رایانه، تلویزیون، تخت خواب و خوشخواب و … به مبلغ500 میلیون تومان توسط سازمان منطقه آزاد اروند، خریداری شد.

وی افزود: لوازم و تجهیزات ذکر شده به 13مرکز و انجمن در شهرستان های آبادان و خرمشهرکه شامل مراکز توانبخشی وحرفه آموزی ، انجمن های معلولین ، اورژانس اجتماعی و ….، اهدا گردید.

مدیر اجتماعی و محرومیت زدایی سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: می بایست با همراهی و هم افزایی ادارات بهزیستی و ارائه خدمات هرچه بهتر به مددجویان تحت پوشش، در مسیر محرومیت زدایی و کمک به مستضعفین و معلولین جامعه گام های بیشتر و موثرتری برداریم.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :