اقدامات فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در راستای گرامیداشت دهه فجر انقلاب

لینک کوتاه: freena.ir/detail/68843
ساعت 11:29 شنبه 21 بهمن 1402
مدیرتوسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی) برنامه‌های متنوعی در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و مینوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش فرینا، حسین قانعیان‌پور با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر، انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت خون شهیدان و رهبری حضرت امام(ره) و ملت ایران است، در خصوص برگزاری مراسمات بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: همزمان با ایام مبارک فجر جشن بزرگ انقلاب همراه با غرفه های فرهنگی و صنایع دستی با مشارکت شهرداری، سازمان تبلیغات، ناحیه مقاومت شهرستان خرمشهر و سازمان منطقه آزاد اروند طی دو روز بیستم و بیست و یکم بهمن ماه در محل جنب پل شهید جهان آرای این شهرستان برگزار خواهد شد.

قانعیان‌پور ادامه داد: در شب بیست و یکم مراسم باشکوه دیگری نیز با مشارکت پالایشگاه آبادان و ناحیه مقاومت جنب سینما نفت این شهرستان با اجرای نورافشانی با برد بلند برگزار می شود.

وی تصریح کرد: شامگاه پیروزی انقلاب اسلامی در 45 نقطه از شهرستان های آبادان، خرمشهر و مینوشهر نورافشانی توسط پایگاه های مقاومت بسیج انجام خواهد گرفت.

مدیرتوسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند از حمایت حداکثری این سازمان از برنامه های فرهنگی تهیه شده در این ایام خبر داد و گفت: شب بیست و یکم کاروان بزرگ شادی بصورت خودرویی در دوشهرستان به حرکت درخواهند آمد و ویژه برنامه پرشوری را خواهند داشت.

حسین قانعیان‌پور، اظهار داشت: کمک به اجرای برنامه‌ها و ایستگاه‌های صلواتی که در محلات برگزار می شود نیز در دستور کار این مدیریت قرار دارد که امیدواریم با حمایت‌های در نظر گرفته شده در چهل و پنجمین سالگرد باشکوه انقلاب اسلامی ایران شاهد برپایی رویدادهای خوبی در سطح منطقه باشیم.

آخرین اخبار

کاهش واردات افغانستان از پاکستان؛ چابهار جایگزین می‌شود
نخستین محموله صادراتی از مسیر ریلی بندر کاسپین به روسیه صادر شد
فیلم/ آغاز عملیات زیرسازی خط فرعی راه آهن منطقه گرمسار
نشست کمیسیون نظارت بر اصناف شهرهای آبادان و خرمشهر برگزار شد
ثبت سفارش واردات خودرو به مناطق آزاد ابلاغ شد

یادداشت

اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ هویت بخش شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»
«جهش تولید» نیاز به «مشارکت مردمی» دارد
اهداف اقتصادی در حکومت مردم‌سالار باید توسط توده مردم تعیین شود
ماکو، سرزمین چهارسو