برای پنجمین سال متوالی اتفاق افتاد؛

کمک‌های مومنانه منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان به مستمندان

لینک کوتاه: freena.ir/detail/69141
ساعت 13:29 جمعه 24 فروردين 1403
در مراسمی با حضور نمایندگان مردم ساوه، رباط‌کریم، پرند و بهارستان و ائمه جمعه و مقامات استانی استان‌مرکزی بیش از 2هزار بسته ارزاق کمک‌های مومنانه تهیه شده توسط منطقه ویژه ایرانیان برای ارسال به مستمندان در اختیار مسئولان کمیته امداد قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این مراسم که به همت منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان و گروه مالی گردشگری برگزار شد، حجت الاسلام سبزی، نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی ضمن تمجید از بانی شدن یک منطقه ویژه اقتصادی برای این کار خیر، اذعان داشت: بسیاری از فعالان اقتصادی در صورت حمایت از سوی نهادهای دولتی این آمادگی را دارند تا اقدامات جهادی در زمینه فقرزدایی انجام دهند.

این نماینده مجلس با اشاره به اهمیت توسعه مناطق ویژه اقتصادی، به جایگاه ویژه منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان در توسعه استان مرکزی اشاره و ابراز امیدواری کرد: با حمایت‌های همه‌جانبه کشوری این پروژه عظیم هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

همچنین حجت الاسلام نوروزی، نماینده مردم رباط کریم و پرند که دیگر مهمان این مراسم بود گفت: آنچه سبب شده سعی‌ کنم همه ساله در این مراسم حاضر باشم، خالصانه بودن نیت بانیان این مراسم است؛ تک تک بانیان این مراسم با تمام وجود برای کمک رسانی به مردم منطقه پای کار هستند؛ چه در ماه‌های رمضان و چه در ایام اربعین و اتفاقات دیگر.

وی ادامه داد: ما کلی مسکن مهر یا شهرک هایی در کشور داریم که اکثرا روی معادن خاک یا زمین های کشاورزی بنا شدند اما سرزمین ایرانیان حاصل یک فکر نو است که آبادانی را بر بستر زمینی بایر انجام داد و ببینید چطور این بیابان خشک را در منطقه مامونیه و زرندیه به آبادانی رسانده و انشالله می‌تواند الگویی برای شهرسازی در سایر نقاط کشور باشد؛ همه امکاناتی که انشالله برای مردم دو استان تهران و مرکزی با افتتاح پروژه در دسترس قرار می‌گیرند. من به شخصه تا روزی که بتوانم و عمری باشد سعی می‌کنم هر تلاشی از دستم بر می‌آید برای کمک به افتتاح نهایی این پروژه انجام دهد و امیدوارم که با همدلی همه مسئولان هرچه زودتر شاد خبرهای خوشی باشیم.

حجت الاسلام ابراهیمی، امام جمعه زرندیه به عنوان یکی از بانیان این امر خیر درباره این رویداد گفت: این بار اول نیست که دوستان عزیزم در منطقه ویژه ایرانیان اینچنین به مسئولیت اجتماعی خود در قبال مردم منطقه می پردازند. از سال اول کرونا و پیام رهبر معظم انقلاب که این مجموعه بیشترین میزان کمک های مومنانه را در استان برای خانواده‌های تحت پوشش نهادهای خیریه داشت تا امروز همه ساله این مراسم هرسال باشکوهتر برگزار می‌شود.

شناسه خبری: 69141

آخرین اخبار

شهادت، اجر ده‌ها سال تلاش خالصانه و غیرتمندانه آیت الله رئیسی بود
جغرافیای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، میراث دار فرهنگ ثروت آفرینی است
اولین ماهنامه اختصاصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منتشر شد
نشست ملی مدیران روابط عمومی و امور بین الملل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور
تورهای بازدید از صنایع و بخش‌های اقتصادی منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود

یادداشت

مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ هویت بخش شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»
«جهش تولید» نیاز به «مشارکت مردمی» دارد
اهداف اقتصادی در حکومت مردم‌سالار باید توسط توده مردم تعیین شود
معرفی یکهزار بسته سرمايه‌گذاری با هدف جذب سرمايه گذاری خارجی در هند
چرا ماکو، سرزمین چهارسو؟