جستجو به دنبال کلید واژه «امیر مقدم» - تعداد یافته ها 11 مورد

در نمایشگاه کیش اینوکس چه گذشت؟

نمایشگاه «کیش اینوکس» بزرگترین رویداد اقتصادی کشور و فرصت خوبی برای معرفی مزیت‌های مناطق آزاد بود و از چهاردهم تا هیجدهم آبانماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.

پنجره‌ای جدید برای توسعه منطقه آزاد جابهار در حال شکل گرفتن است/ فعالین اجتماعی نخبگان جامعه هستند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در بین فعالین اجتماعی جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به این که رویکرد مردمی بودن در اولویت سازمان است، اظهار داشت: حضور فعالین اجتماعی و مطالبه‌گران، بیان دیدگاه‌ها، انتقادها و نهایتا ارایه پشنهادها موجب عملیاتی شدن این رویکرد خواهد شد.

دیدار جمعی از خیرین مدرسه ساز به همراه نماینده مردم چابهار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار

معین‌الدین سعیدی نماینده حوزه انتخابیه مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی و جمعی از خیرین مدرسه ساز با امیر مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار کردند.

واردات کدام خودروها به منطقه چابهار آزاد شده است؟

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: عطف به مصوبه هیات وزیران، واردات انواع خودروهای کشنده، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون که سن خودرو بر مبنای سال ساخت در زمان ورود به کشور کمتر از 5 سال باشد، به مناطق آزاد کل کشور به ویژه منطقه آزادچابهار آزاد شد.

کاهش مراحل بروکراسی اداری توسعه سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، کاهش بروکراسی و فرآیند اداری را موجب افزایش رضایتمندی عمومی دانست و اظهار داشت: لازم است مسیر مراجعات مردم به ادارات دولتی و انجام امور اداری تسهیل شود.

دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با مدیرعامل منطقه آزاد چابهار

محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با امير مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، نقش منطقه آزاد چابهار را برای اقتصاد کشور مثبت ارزیابی کرد.

رسالت منطقه آزاد چابهار در سیفیت 2023 ایجاد ارتباط و تعامل هدفمند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نمایشگاه بین‌المللی سیفیت 2023 شیامن کشور چین، رسالت اصلی حضور در این نمایشگاه را ایجاد ارتباط و تعامل هدفمند اقتصادی و ارتباطات بعدی جهت‌ شکل‌گیری اتفاقات مثبت در عرصه تجاری دانست.

دعوت و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در صنعت گردشگری چابهار

امیر مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار همراه با معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دیدار و گفت گو کردند.

فعال‌سازی کریدور شرق ثروت چند میلیارد دلاری برای کشور ایجاد می‌کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار گفت: کریدور شمال ـ جنوب یا کریدور شرق که خاستگاه آن از بندر چابهار شروع می‌شود ثروت چند میلیارد دلاری برای کشور از محل ترانزیت و لجستیک به همراه دارد که یک کار هوشمند، علمی و درست در حوزه زیرساخت‌های آن باید انجام و پس کرانه برای این حجم از ترانزیت فراهم شود.

راهگذر شرق؛ شاهرگ حیاتی توسعه سرمایه گذاری از سرخس تا چابهار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: راهگذر یا کریدور شرق که منطقه آزاد چابهار مولود آن بوده، شاهرگ حیاتی توسعه سرمایه گذاری از سرخس تا چابهار و رسیدن چابهار به توسعه یافتگی است.

آخرین اخبار آرشیو