قشم

دو هتل 3 ستاره در شهر قشم به بهره برداری رسید

اند دوم بلوار روستاهای کووه ای و رمکان در بخش مرکزی قشم هر یک به طول دو کیلومتر با حضور حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح و به بهره برداری رسید.

نقش مناطق آزاد در تولید ثروت ملی

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: آماده سازی زیرساخت ها در مناطق آزاد کشور موجب تولید ثروت ملی می شود.

عیدی سازمان منطقه آزاد به مردم قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آزاد سازی خروج خودروهای پلاک منطقه به سرزمین اصلی به عنوان عیدی بزرگ به مردم نجیب شهرستان قشم خبر داد.

قشم میزبان نخستين جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم

نخستین جشنواره فرهنگی – هنری مدافعان حرم به میزبانی قشم با نگاه به جايگاه والای دلیرمردانی که تحت عنوان مدافعان حرم، امنیت و آرامش را به ایران اسلامی هدیه کرده اند، برگزار می شود.

اهدای 25 دستگاه خودرو و موتورسیکلت به نیروی انتظامی قشم

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اهدای 25 دستگاه خودرو و موتورسیکلت به نیروی انتظامی شهرستان قشم خبر داد.

آزادسازی 265 هزار متر مربع اراضی ملی در قشم

مدیر کنترل و نظارت سازمان منطقه آزاد قشم از آزاد سازی افزون بر 265 هزار متر مربع اراضی ملی و دولتی در جزیره قشم خبر داد.

توسعه زیرساخت های فضای سبز قشم

مدیرعامل شرکت آب و برق و تاسیسات قشم از توسعه زیرساخت های فضای سبز جزیره از جمله آب بازیافتی، نهال و گیاهان زینتی خبر داد.

توسعه زیرساخت های فضای سبز قشم

مدیرعامل شرکت آب و برق و تاسیسات منطقه آزاد قشم از توسعه زیرساخت های فضای سبز جزیره از جمله آب بازیافتی، نهال و گیاهان زینتی خبر داد.

حمایت از فعالان حوزه صنایع دستی جزیره قشم

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از افزایش حمایت فعالان حوزه صنایع دستی جزیره با هدف عرضه گسترده تر این محصولات خبر داد.

برگزاری هم اندیشی گردشگری سالم و ایمن در قشم

نخستین نشست صمیمانه گردشگری "سالم و ایمن" با بررسی راه های هم افزایی دستگاه های سازمانی و خصوصی در منطقه آزاد قشم برگزار شد.
4451 - 4460 of 4677

آخرین اخبار آرشیو