قشم

توسعه جزیره قشم از مجرای جامعه محلی می گذرد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه پایدار و همه جانبه در جزیره قشم تنها از مجرای جامعه محلی می گذرد.

بزرگان موسیقی پاپ کشور در راه جزیره قشم

مدیر امور نمایشگاه های سازمان منطقه آزاد قشم از حضور بزرگان موسیقی پاپ ایران در جشنواره نوروز 96 جزیره قشم خبر داد.

اجرای ماده 112 قانون برنامه پنجم توسعه کشور امری ضروری در توسعه مناطق آزاد است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یکی از دلایل دست نیافتن مناطق آزاد کشور به اهداف و چشم اندازهای از پیش تعریف شده، اجرا نشدن ماده 112 قانون برنامه پنجم توسعه کشور است.

نظارت و بازرسی دقیق بر نحوه عرضه کالا در جزیره قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از همکاری نهادهای مختلف در راستای خروج بار مسافران به هنگام خروج از جزیره قشم در ایام نوروز 96 خبر داد.

موزه ژئوپارک منطقه آزاد قشم جلوه زیبایی از عالم خلقت

مدیر ژئوپارک منطقه آزاد قشم از آماده سازی موزه ژئوپارک در شهر قشم برای بازدید میهمانان نوروز 96 به ویژه علاقمندان به آثار طبیعی، تنوع زیستی و صنایع دستی هنرمندان این جزیره خبر داد.

سومین سمینار فناوری های زیست محیطی در قشم برگزار شد

مدير پروژه جايكا در قشم و مديركل برنامه ريزی و بودجه از برگزاری سومین سمینار فناوری های زیست محیطی در جزیره قشم با همکاری تیم پروژه اکوآیلند و سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

صادرات بیش از 3 میلیون و 500 هزار دلار سیمان و کلینکر قشم

مدیر امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات سه میلیون و 529 هزار و 272 دلار محصولات شرکت سیمان قشم به کشورهای خارجی خبر داد.

راهیابی بانوان والیبالیست قشم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات استانی

معاون اداره ورزش و جوانان و مربی تیم والیبال سازمان منطقه آزاد قشم از راهیابی بانوان والیبالیست قشم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات استان هرمزگان خبر داد.

توزیع و کاشت 6 هزار اصله نهال در منطقه آزاد قشم

همزمان با روز درختکاری (15 اسفند) با حضور مدیرعامل شرکت آب، برق و تأسیسات قشم شش هزار اصله نهال در شهر قشم توزیع و کاشته شد.

برگزاری نخستین دوره غواصی بین المللی CMAS در قشم

رئیس هیات نجات غریق و غواصی شهرستان قشم از پایان موفقیت آمیز نخستین دوره جشنواره تربیت مدرس غواصی " یک و دو ستاره " کشور در قشم خبر داد.
4481 - 4490 of 4677

آخرین اخبار آرشیو