کيش

رشد 24 درصدی مسافران نوروزی فرودگاه کیش

در همین مدت تعداد 310 هزار و 79 مسافر از مسیرهای داخلی و خارجی به جزیره تردد داشته اند که این آمار نیز نسبت به زمان مشابه در سال گذشته از رشد 24 درصدی برخوردار شده است.

رشد 8 درصدی آمار ورود گردشگران نوروزی به کیش

از 26 اسفند تا 11فروردین درمجموع 208 هزار و807 نفر از دو مسیر هوایی و دریایی وارد جزیره کیش شده اند که در مقایسه با سال گذشته 8 درصد رشد داشته است.

فرودگاه کیش سومین فرودگاه پرتردد کشور در نوروز 96

فرودگاه مهرآباد درجایگاه نخست از نظرتردد قرار دارد و فرودگاه شهيد هاشمي نژاد مشهد و فرودگاه بین المللی جزیره كيش به ترتيب دومين و سومين فرودگاه های پرترافيك در پروازهاي داخلي هستند.

ارائه گزارش عملکرد منطقه آزاد کیش به رییس جمهور

جزیره کیش براساس ماموریت محوله از سوی دولت، منطقه آزاد تجاری و گردشگری است. در طول سه سال گذشته مسئولان، کارشناسان و مشاوران جزیره کیش با بررسی همه جانبه برای اصلاح ساختار سرمایه گذاریهای کیش اقدام کردند.

بازدید بیش از 11 هزار نفر از نمایشگاه بهارانه کیش

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش گفت : 11 هزار و 200 نفر از ساکنان و گردشگران کیش در مدت 10 روز از نمایشگاه بهارانه در محوطه پارک ساحلی ماهیگیر بازدید کردند.

تجلی هویت ایرانی و تمدن ایران‌ شهری در جزیره کیش

وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر بتوانیم به غیر از هواپیما سیستم ترکیبی از دریا و جاده برای تردد به کیش داشته باشیم در منطقه جنوب خلیج فارس، عراق و کشورهای آسیای میانه نقطه قوتی ایجاد خواهد شد.

منطقه آزاد کیش در سالی که گذشت

جزيره كيش بعنوان مهمترين قطب گردشگري كشور در سه سال و نيم گذشته با رشد و توسعه اي همه جانبه توانسته است جايگاه خود را در ميان مقاصد مطلوب گردشگري منطقه نيز ارتقاء بخشد

خروج موقت خودرو از منطقه آزاد کیش آزاد شد

صدور مجوز خروج موقت خودرو از منطقه آزاد كيش آزاد شد.

ارتقاء سطح خدمات گردشگری در كيش با بكارگيری كشتی كروز

يك فروند كشتی كروز مجهز به امكانات رفاهی و تفريحی در نوروز 96 برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران جزيره كيش بكار گرفته می شود.

برگزاری تور گردشگری «قشم» از جزیره کیش با کشتی کروز

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاري تورهاي جذاب گردشگري در نقاط مختلف كيش و برگزاري تور جزیره قشم با کشتی کروز در نوروز 96 خبر داد.
2051 - 2060 of 2166

آخرین اخبار آرشیو