دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از زحمات مسئولان قضایی شهرستان قشم تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش فرینا به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا مومنی به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضاییه با حضور در محل دادگستری و دادسرای شهرستان قشم با رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان دیدار کرد.

مومنی در این دیدارها ضمن تبریک هفته قوه قضائیه با تشکر از زحمات مسئولان قضایی شهرستان و آرزوی توفیق در انجام امور محوله، گفت: دستگاه قضایی در راستای اجرای درست قانون در این منطقه و کمک به رفع معضلات و مشکلات، به جهت داشتن نقش اصلی در برخورد با جرائم، تخلفات و ناهنجاری های گوناگون اهمیت بسزا و قابل توجهی دارد.

وی ادامه داد: جایگاه دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین مدیریت های مختلف این سازمان با مقام های قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: سازمان منطقه آزاد قشم در بحث حفاظت از اراضی ملی و دولتی جزیره آماده هرگونه همکاری و همراهی با دستگاه قضایی شهرستان است و با حمایت های قانونی صورت گرفته شاهد هستیم که عملکرد خوبی در زمینه رفع تصرف اراضی ملی صورت گرفته و دست افراد طمع کار و سودجو از اموال و اراضی ملی کوتاه می شود.

مسئولان قضایی شهرستان قشم نیز در این دیدارها از زحمات و تلاش های صورت گرفته در منطقه آزاد در زمینه رفع تصرف اراضی ملی و اقدامات سودجویان قدردانی کرده و اعلام کردند: با همراهی و همدلی ایجاد شده میان سازمان منطقه آزاد قشم و دستگاه قضایی شاهد شفافیت بیشتر در مسائل مختلف هستیم و این موضوع جای تقدیر دارد.

رییس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم همچنین اعلام کردند که در موضوع زمین خواری و تصرف غیرقانونی اراضی ملی و دولتی جزیره بدون هیچ ملاحظه ای و با تمام قوا با متخلفان برخورد قضایی متناسب صورت خواهد گرفت.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو