در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با وزیر راه و شهرسازی مطرح شد:

توسعه راه ها، شاهرگ های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جزیره قشم

وزیر راه و شهرسازی در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر استمرار ایجاد و توسعه زیرساخت راه های ارتباطی و معابر مواصلاتی جزیره قشم و تامین امکانات حمل و نقل در این جزیره تاکید و از خدمات انجام شده در این خصوص تقدیر کرد.

به گزارش فرینا، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این دیدار ضمن بررسی آخرین وضعیت راه های ارتباطی جزیره قشم در سه حوزه زمینی، دریایی و هوایی بر ضرورت تسریع اجرای پروژه ها و طرح های مرتبط با این سه حوزه تاکید کردند.

براساس این گزارش حمیدرضا مومنی در این دیدار با ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه های راهسازی، بهسازی و توسعه تاسیسات و ابنیه مواصلاتی در جزیره قشم، ظرفیت بالای این جزیره در حوزه راه و شهرسازی را مطرح کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم این حوزه را بستر و شاهرگ های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جزیره قشم خواند و هرگونه اقدامات، اعتبارات و مساعدت های دولت را در این حوزه به مثابه کمک به تسریع و روانسازی چرخش چرخ توسعه این جزیره دانست.

بنا بر این گزارش، وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار برای هرگونه حمایت از عملکرد و برنامه های سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه راه و شهرسازی بر ضرورت تکمیل پروژه های درحال ساخت این حوزه در جزیره قشم که از برنامه های اصلی دولت دوازدهم در این منطقه می باشد اعلام آمادگی نمود.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو