همزمان با هفته دولت؛

با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد «شرکت نگاران دوخت ارس» افتتاح شد | 7

«شرکت تولیدی نگاران دوخت ارس» تولید کننده انواع پوشاک زنانه و مردانه با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ارس افتتاح شد.

به گزارش فرینا، این واحد تولیدی با یک میلیون دلار سرمایه ثابت و بیش از سه هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش و اشتغالزایی ۸۰ نفر، در فاز دوم صنعتی منطقه آزاد ارس واقع شده است.
«شرکت تولیدی نگاران دوخت ارس» سالانه بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار عدد انواع پوشاک زنانه و مردانه تولید خواهد شد.

گفتنی است؛ افتتاح ۶ پروژه به ارزش ۶۵۴ میلیار تومان سرمایه گذاری ثابت ارزی و ریالی و سرمایه گذاری در گردش (سالانه) و اشتغال ۲۲۵ نفر؛ همچنین بازدید از طرح های عمرانی و سرمایه گذاری، نشست با فعالین اقتصادی و نمایندگان اصناف از جمله برنامه های مشاور رییس جمهور در این سفر است.

گفتنی است؛ مرتضی بانک، مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در سفر یکروزه خود به منطقه آزاد ارس ۶ طرح عمرانی و صنعتی به ارزش ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال با اشتغالزایی ۲۲۵ نفر را افتتاح و از تعدادی از واحدهای تولیدی منطقه بازدید کرد؛ همچنین نشست با فعالین اقتصادی و نمایندگان اصناف از دیگر برنامه های مشاور رییس جمهور در این سفر است.
 منطقه آزاد ارس با بیش از ۵۰ هزار هکتار وسعت در حاشیه رودخانه مرزی ارس در ۱۳۰ کیلومتری شمال غرب تبریز با جمهوری های آذربایجان و ارمنستان و جمهوری نخجوان هم مرز است با احداث خط راه آهن از منطقه آزاد ارس تا خاک ترکیه، می تواند منطقه شمال غرب را به گذرگان اصلی ترانزیت ریلی اروپا و منطقه قفقاز تبدیل کند؛ خط آهن جلفا ـ تبریز نیز با ۱۰۲ سال قدمت، قدیمی ترین خط آهن ایران محسوب می شود که برقی و در زمان حاضر فعال است.
 

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو