رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد

رفع تصرف 1200 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 36 میلیارد ریال در روستای گیاهدان قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی و حریم جاده اصلی روستای گیاهدان به مساحت 1200 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

به گزارش فرینا به نقل از «شما نیوز»، مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر افزود: رفع تصرف این قطعه از اراضی مذکور که ارزش تقریبی آن بالغ بر36 میلیارد ریال است، وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و درمعیت مامورین پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی قشم انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: عملیات رفع تصرف این اراضی که از سوی ماموران این یگان انجام شد، بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت.
به گفته وی با توجه به واقع شدن زمین موصوف در بر جاده اصلی، فرد متصرف بدون اخذ مجوز قانونی مبادرت به گودبرداری و استخراج خاک به میزان 1500متر مکعب جهت احداث ساختمان تجاری- مسکونی کرده بود که این یگان ضمن رفع تصرف زمین مذکور نسبت به پر کردن محل گودبرداری شده نیز اقدام نموده است.
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی انتظامی قشم و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو