پرورش نیروی متخصص و ماهر با همکاری منطقه و فنی حرفه‌ای در منطقه آزاد چابهار

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار کرد.

به گزارش فرینا، باهدف بررسی راهکارهایی برای پرورش و توان‌افزایی سرمایه‌های انسانی متخصص در منطقه جلیل شهریاری، مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان با امیر مقدم، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار کرد.

ایجاد بستری مناسب برای پرورش نیروهای انسانی ماهر در قالب مجموعه فنی و حرفه‌ای به نمایندگی دانشگاه بین‌المللی چابهار با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای کشور یکی از اصلی‌ترین محورهای این نشست مشترک بود.

در این جلسه، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام حمایت کامل از خدمات عمومی و مردمی خواستار همراهی و تعامل بیش‌ازپیش اداره کل فنی و حرفه‌ای استان در این زمینه شد.

منطقه آزاد چابهار در سال جدید برای گام برداشتن در مسیر تحقق شعار سال و برنامه‌ریزی برای ورود به عرصه صنایع سنگینی همچون فولاد، پتروشیمی، آب‌شیرین‌کن‌ها و ... ، قصد دارد با پرورش مهارت‌های تخصصی در نیروهای بومی، با ایجاد اشتغال پایدار، در مسیر تحول اقتصادی و توسعه‌ای گام بردارد.

از همین رو، یکی از سیاست‌های سازمان منطقه آزاد چابهار بر فراهم‌سازی امکان ایجاد اشتغال برای دانشجویان دانشگاه بین‌المللی چابهار در صنایع و مشاغل آینده این منطقه قرار گرفته است.

 

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو