حضور منطقه آزاد اروند در نمایشگاه ایران اویل شو

لینک کوتاه: freena.ir/detail/66610
ساعت 08:13 شنبه 30 ارديبهشت 1402
دبیر کمیته نفت، گاز و پتروشیمی سازمان منطقه آزاد اروند از حضور این سازمان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی «ایران اویل شو»، خبر داد.

به گزارش فرینا، قدرت اله طمیمیان با بیان اینکه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 27 اردیبهشت ماه با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران گشایش یافت، اظهار داشت: این نمایشگاه که با حضور بیش از یک هزار و 500 شرکت داخلی و خارجی شروع به کار کرده فرصت ارزشمندی است تا بتوانیم با شرکت های مختلف نشست های تخصصی برگزار کنیم.

طمیمیان خاطر نشان کرد: دبیرخانه نفت، گاز و پتروشیمی سازمان منطقه آزاد اروند در نخستین روز از برپایی این نمایشگاه نشست های بسیار خوبی با سرمایه گذاران و شرکت های خصوصی بخش نفت جهت جذب و فعالیت در منطقه آزاد اروندترتیب داد.

وی، حضور سازمان منطقه آزاد اروند در نمایشگاه را همسو با شعار سال و توسعه اقتصادی و جذب سرمایه گذار، عنوان کرد و افزود: طی نشست با بعضی از شرکت های بخش خصوصی تفاهم شد تا با سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند و استفاده از مزایای قانونی آن در رسیدن به اهداف این کمیته گام های موثری برداشته شود.

دبیر کمیته نفت، گاز و پتروشیمی سازمان منطقه آزاد اروند؛ تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد تا پایان نمایشگاه منطقه آزاد اروند را بعنوان مرکز ثقل و توسعه نفت، گاز و پتروشیمی به سرمایه گذاران نفتی داخلی و خارجی، معرفی نمائیم.

گفتنی است بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران 1402 از تاریخ 27 الی 30 اردیبهشت در محل دایمی نمایشگاه های تهران در حال برگزاری است.

آخرین اخبار

کاهش واردات افغانستان از پاکستان؛ چابهار جایگزین می‌شود
نخستین محموله صادراتی از مسیر ریلی بندر کاسپین به روسیه صادر شد
فیلم/ آغاز عملیات زیرسازی خط فرعی راه آهن منطقه گرمسار
نشست کمیسیون نظارت بر اصناف شهرهای آبادان و خرمشهر برگزار شد
ثبت سفارش واردات خودرو به مناطق آزاد ابلاغ شد

یادداشت

اهمیت راهبردی بندر چابهار در توسعه‌ منطقه‌ای
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ هویت بخش شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»
«جهش تولید» نیاز به «مشارکت مردمی» دارد
اهداف اقتصادی در حکومت مردم‌سالار باید توسط توده مردم تعیین شود
ماکو، سرزمین چهارسو